Згідно з підрахунками дослідників, через масштабний російсько-американський ядерний конфлікту у всьому світі можуть загинути від одного до чотирьох мільярдів осіб

Згідно з підрахунками порталу Nuclear Darkness (NAPF), Росія і США в разі ядерного конфлікту можуть використовувати 4,4 тисячі бойових блоків загальною потужністю понад 440 мегатонн . В результаті такої війни практично одночасно загинуть 770 мільйонів людей. В атмосферу будуть викинуті 180 млн. тонн сажі , яка підніметься у верхні шари атмосфери і заблокує до 70 % сонячного світла над поверхнею всієї північної півкулі і до 35% - південної. Цей ефект називають «ядерними сутінками». У Північній Америці температура повітря швидко знизиться на 20 градусів Цельсія, а в Євразії - на 30 градусів.

 

Одночасно зі зниженням освітленості планети відбудеться і 45 % зниження кількості опадів. Світ вступить в новий льодовиковий період (аналогічний тому , що мав місце 18 тисяч років тому). До 70 відсотків світового врожаю загине. При цьому значне скорочення посівного періоду призведе до масового голоду на Землі. На різкому падінні виробництва сільськогосподарської продукції позначаться не тільки похолодання і значне зниження освітленості  але і збільшення ультрафіолетового випромінювання через руйнування озонового шару Землі  У результаті ядерної війни між США і Росією вимруть багато видів тварин, що знаходяться на вершині харчового ланцюжка, включаючи майже все людство.
Згідно з підрахунками різних дослідників, через масштабний російсько-американський ядерний конфлікт у всьому світі можуть загинути від одного до чотирьох мільярдів осіб. Після різкого скорочення популяції через війну зменшення чисельності людей на планеті продовжиться з причини пандемій, скорочення придатних для життя територій, радіоактивних випадів і дефіциту продовольства. Більшість країн світу потрапить в кам'яний вік.

«Ядерні сутінки» розсіються протягом десяти років. Але й це не кінець – через дрібні залишки сажі в атмосфері вони стануть «ядерним туманом», який буде висіти над планетою ще не один рік.

Оцінка: 
0
No votes yet