Японський телекомунікаційний гігант Softbank запустить в Хіросімі фотовольтаїчний проект

Японський телекомунікаційний гігант Softbank представив план будівництва сонячної ферми в Хіросімі потужністю 5,8 МВт, яким займатиметься відділ проектів відновлюваної енергетики SB Energy. Про це повідомляє прес-служба АВЕ «Альтернатива».
Інформацію про це опублікував на веб-сайті SB Energy Масайоші Сон, президент компанії Softbank. Сон є також засновником японського фонду Japan Renewable Energy Foundation (JREF), некомерційної правозахисної групи. З ним працюють Томас Кабергер – професор, який працював у багатьох екологічних групах і комітетах в рідній Швеції, та Міка Охбаяші, радник з питань політики, яка залишила роботу в Міжнародному агентстві з відновлюваних джерел енергії (IRENA), щоб приєднатися до команди JREF.

Фотовольтаїчний проект Softbank Hiroshima Sera Town Solar Park розміщуватиметься на 10,1 га, а його запуск планується на лютий 2017 року. Річний обсяг виробництва енергії, за підрахунками фахівців SB Energy, складе близько 6,3 ГВт. Цього буде достатньо для електрозабезпечення 1700 будинків в Хіросімі.
Юічі Кенаса, представник Softbank в Японії, раніше говорив про те, що «компанія збирається запустити проекти з усіх видів відновлюваних джерел енергії: великомасштабні сонячні, вітрові проекти, і якщо буде можливість, то також геотермальні і біоенергетичні проекти».
Кенаса висловив сподівання, що при успішному розвитку масштабних проектів відновлюваної енергетики приклад компанії Softbank міг би стимулювати інші великі компанії приєднатися до розвитку галузі.
Кенаса також сказав, що SB Energy в якості стратегії вибрав пріоритетність саме великомасштабних проектів відновлюваної енергетики як найбільш швидкий спосіб додавання потужності. Станом на травень 2014 року, компанія Softbank вже ввела в експлуатацію по всій Японії великомасштабні фотовольтаїчні проекти загальною потужністю 62,7 МВт.
АВЕ «Альтернатива» за матеріалами pv-tech . org

Оцінка: 
0
No votes yet