Японська компанія розробила проект першого у світі підводного міста, що використовуватиме сталу енергетику

Після двох років проведення розробок, компанія Shimizu Corporation, що базується в Токіо, представила чорновий проект першого у світі підводного міста. За підрахунками будівельної компанії, він може бути зведений протягом кількох десятиліть і обійдеться в $26 млрд. Мегаполіс, що отримав назву «Спіраль Океану», буде отримувати енергію зі сталих джерел. Про це повідомляє прес-служба АВЕ «Альтернатива».

У баченні компанії, сучасна Атлантида ділиться на три частини і складається з підводного міста, що знаходиться в сфері 1600 футів шириною, яка може вмістити до 5000 жителів. Сферичне місто плаває на поверхні моря, але може спуститися вниз по дев'ятикілометровій спіралі глибше у випадку поганої погоди. Спіраль пов'язана з науково-дослідним центром, який буде досліджувати морське дно на наявність дорогоцінних металів, а також створювати енергію для міста, використовуючи коливання температур в океанічній воді.

«Поки що це всього робочий план нашої компанії, але ми прагнемо розробити технології, які дозволять нам побудувати підводний простір для життя», - повідомив прес-секретар Shimizu Corporation Масатака Ногучи для Wall Street Journal. Опріснена вода буде створюватися з використанням гідравлічного тиску, навколо системи будуть побудовані рибні ферми. Існує також пропозиція використовувати енергію мікроорганізмів і перетворювати вуглекислий газ в енергію метану. Однак, в корпорації вважають, що технології для реалізації даного проекту можуть почати використовуватися тільки ближче до 2030 року.

АВЕ «Альтернатива» за матеріалами inhabitat . com

Оцінка: 
0
No votes yet