Ямайка презентує найбільшу в світі гібридну сонячно-вітрову установку

Найбільший у світі вітровий і сонячний гібридний проект відновлюваної енергетики недавно був запущений в Кінгстоні, Ямайка. Про це повідомляє прес-служба АВЕ «Альтернатива». Система Windstream Technologies була введена в експлуатацію на даху місцевої відомої юридичної фірми Myers, Fletcher, & Gordon. Якщо, за очікуваннями, буде вироблятися близько 106 000 кВт/год на рік з окупністю витрат за менш ніж чотири роки, то установка буде заощаджувати фірмі близько 2 млн. доларів енергетичних витрат упродовж свого 25-річного життєвого циклу.

Установка складається з 50 SolarMills («сонячних турбін»), що виробляють 25 кВт вітрової та 55 кВт сонячної енергії, та є найбільшим сонячно-вітрових гібридом у світі. Розташований менш ніж за чверть милі від берегової лінії Кінгстона, дах будівлі часто піддається поривам вітру, які досягають 60 миль на годину (96,5 кілометрів на годину). «Сонячні турбіни» не тільки виробляють енергію безпечним способом, вони також захищають від стрибків в екстремальних умовах.

«Сонячні турбіни» SolarMills є технологією розподіленого виробництва енергії із застосуванням вітрових турбін з вертикальною віссю, сонячних панелей і запатентованої «розумної» електроніки. Займаючи місце розміром приблизно з сонячну панель, кожна «сонячна турбіна» забезпечує найвищу щільність енергії, яка доступна в даний час на ринку відновлюваної енергетики. SolarMills зроблені в США, але у WindStream Technologies також є офіс в Хайдарабаді, Індія, і дистриб'юторські угоди в Туреччині, Гані, Ліберії, Новій Зеландії і Танзанії.

Гібридна сонячно-вітрова установка є частиною систем в 5,7 МВт, які, за планами, будуть розгорнуті по всій острівній державі упродовж найближчих 18 місяців місцевою комунальною компанією Jamaica Public Service (JPS).

АВЕ «Альтернатива» за матеріалами inhabitat.com

Оцінка: 
0
No votes yet