Вуличні зарядні сонячні станції ConnecTable

CarrierClass, компанія, що спеціалізується на сонячних технологіях і широкосмуговому підключенні, на майбутній виставці GreenBuild International Expo у Філадельфії продемонструє ConnecTable - станцію, яка живиться енергією сонця і зроблена у вигляді кафе або палубного столу.

Добре поєднувана з будь-яким ландшафтом, станція ConnecTable може постачати відновлювану енергію до широкого діапазону громадських місць. ConnecTable може використовуватися посеред університетського містечка, офісного комплексу, у зовнішній частині торгового центру чи в парку. Кілька станцій можуть бути об'єднані в маленьку мережу, і одні можуть резервувати джерело живлення, коли інші тривалий час подають електроенергію.

Залежно від обраної моделі, ConnecTable будуть представлені двома 250-ватними панелями для сукупної потужності 500 ватів. За словами представника компанії CarrierClass, «в гіршому випадку ви починаєте з повним зарядом батареї в системі цієї установки, і навіть якщо наступні два дні буде хмарна туманна погода, ви все одно зможете мати 75-100 iPhone-ів з 75% потужності заряду батареї. Навесні або восени при нормальній погоді ви можете подвоїти цей показник (150-200 iPhone-ів щодня з приблизно 50% заряду)». Звичайно ж, якщо погода краще, скажімо, в сонячний літній день, пристрої самозаряджаються весь час і рівень заряду залишається високим незалежно від частоти використання. Протягом двох днів, коли сонця достатньо для поповнення заряду батарей ConnecTable, ця установка може забезпечувати постійним струмом день і ніч.

Для обслуговування пристроїв ConnecTable потрібно тільки утримувати панелі чистими від пилу і сміття для максимального проникнення сонячного світла. Компанія та виробники запчастин надають на пристрої річну гарантію.

ConnecTables «комерційно» загартовані від вандалізму так само, як і інші конструкції, що знаходяться в громадських місцях на вулиці. Електричні компоненти поміщаються і повністю упаковуються в місця, недоступні користувачеві, для високого захисту як користувача, так і самого обладнання . Конструкція системи виготовлена ​​з нержавіючої сталі і розроблена відповідно до архітектури того місця, де буде встановлена.

Переклад: АВЕ «Альтернатива»

Джерело: Inhabitat

Оцінка: 
0
No votes yet