Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасні проблеми і тенденції розвитку ґрунтознавства”

19-21 квітня 2012 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні проблеми і тенденції розвитку ґрунтознавства".

Секції:
- Генезис, еволюція та класифікація ґрунтів
- Проблеми охорони та підвищення родючості ґрунтів
- Актуальні питання сучасної освіти та освітньої діяльності в галузі ґрунтознавства, агрохімії та землеробства.

Адреса оргкомітету:
58012, м. Чернівці, вул. Коцюбинського 2, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, факультет біології, екології та біотехнології, кафедра ґрунтознавства.
Тел.: 8 (0372) 584-740.
E-mail: soilconf@mail.ru (в полі "тема листа" вказувати: Conference Nazarenko-80).

Мова конференції: українська.

Публікації: статті всіх учасників конференції, за умови їх відповідності вимогам будуть надруковані у фаховому виданні "Біологічні системи" (ISSN 2078-8673). Тези доповідей не плануються.

Порядок роботи: кожному учаснику буде надано 10 хв. для доповіді. У програмі конференції окрім наукових диспутів на секціях передбачаються: екскурсії резиденцією православних митрополитів Буковини і Далмації, що увійшла до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, польова екскурсія та вечір ділових зустрічей.

Строки: Статті приймаються до 30 січня 2012 року. До 15 лютого 2012 року всі статті будуть розглянуті експертно-рецензійною комісією, а їх автори повідомлені про результат у інформаційному листі №2. Персональні запрошення на конференцію всі учасники отримають не пізніше 1 березня.

Ресурс: http://bio.chnu.edu.ua/conference/nazarenko80/index.html

Кінцева дата показу анонсу: 
Пн, 04/30/2012
Оцінка: 
0
No votes yet