В канадському Едмонтоні відкривається перший в світі завод по переробці відходів в біопаливо

В Едмонтоні, Канада, нещодавно відсвяткували відкриття першого в світі підприємства, що переробляє відходи в біопаливо і яке може радикально змінити наше сьогоднішнє поводження зі сміттям і відходами. Про це повідомляє прес-служба АВЕ «Альтернатива». Очікується, що завод зможе переробляти до 90% відходів з міського сміттєзвалища. Основним біопаливом, яке збираються виробляти на заводі, буде метанол, який може бути використаний як добавка до бензину і для виробництва, наприклад, склоочисних рідин.

Компанія Enerkem, що базується в Квебеку, отримала 60 мільйонів доларів фінансування у 2011 році для будівництва заводу, який буде приймати різноманітні побутові відходи, які не можуть бути перероблені, такі як деякі види пластмаси і волокон, дерева, черепиці та багато іншого. The Edmonton Journal повідомляє, що 10% відходів, які переробляє завод (наприклад, метал, кераміка і скло), не можуть бути перетворені на біопаливо і все одно будуть опинятися на звалищі. Витрати на розміщення відходів за новою системою не дуже відрізняються від попередніх - місто платитиме 75 доларів за тонну за новою системою, в той час, як за старою системою ця сума становила 70 доларів, але тоді 40% міських відходів відправлялися безпосередньо на звалище.

Це підприємство приєднається до декількох інших в Центрі управління відходами Едмонтона, «унікального об’єднання сучасних сміттєпереробних і науково-дослідних установ», яке також займається компостуванням, утилізацією матеріалів, переробкою електронних відходів, утилізацією будівельного сміття, переробкою паперу і звалищного газу.

Мер Едмонтона, Дон Айвсон, відчуває, що зараз світова увага прикута до його міста і каже, що він пишається тим, як місто справляється з проблемою переробки відходів. «Це одна з тих речей, на яку ми вказуємо, коли люди ставлять під сумнів участь жителів Едмонтона і Альберти в поліпшенні навколишнього середовища, за нами глобальне лідерство, і ми дуже горді з цього і маємо цим пишатися», - сказав Дон Айвсон для Edmonton Journal.

АВЕ «Альтернатива» за матеріалами inhabitat . com

Оцінка: 
0
No votes yet