У Вінниці водні об`єкти та береги «тестуватимуть» на забруднення

Із 16 квітня у Вінниці робоча група розпочне перевірки водних об’єктів та прибережно-захисних смуг щодо їх забруднення. На порушників, які викидають сміття до річки або виводять каналізаційні труби у водойми, складатимуть протоколи. Розмір штрафу становить від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для посадових осіб.

До складу робочої групи входять працівники муніципальної поліції міської ради, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Вінницького міжрайонного управління водного господарства, голови квартальних комітетів та працівники комунальних служб.

Уже традиційно навесні в місті починає працювати робоча група з перевірки водних об’єктів та прибережно-захисних смуг щодо їх забруднення. Працюємо аж до осені, цього року - до 9 листопада. Є деякі вінничани, які забруднюють річки, виводячи в них каналізаційні стоки з приватних будинків, влаштовують на прибережних зонах гноярки та сміттєзвалища. Через це якість води погіршується, а це має негативний вплив на здоров’я вінничан, – пояснює начальник муніципальної поліції  Василь Гайовик.

Вінничани можуть оперативно повідомляти про випадки забруднення до Ситуаційного центру на VIBER, WhatsApp або Telegram - 067-4-102-101 або ж на «Цілодобову варту» за багатоканальним номером «15-60»

Джерело
 

Topics: 
Оцінка: 
0
No votes yet