У Китаї рак вийшов на перше місце. Екологічна криза

Китай майже не постраждав від світової економічної кризи. Навпаки, підсилив свої позиції в світі. Але ціною руйнування природи і здоров'я населення. У китайців рак вийшов на перше місце серед причин смерті (30%), і перш за все рак легенів.
На других місцях серцеві хвороби і інсульти (причина, перш за все, стреси, але і забруднення середовища не на останньому місці), а також різні респіраторні захворювання - разом 80% всіх смертей.
      Причину бачать (див. напр., The Earth Policy Institute) в тому, що заради індустріалізації спалюється величезна кількість вугілля. Сажа, що викидається Китаєм забруднює всю атмосферу Землі, хмари, утворені сажею, затуляють сонце. Також двоокис сірки, що дає кислотні дощі, окис азоту, сприяє накопиченню озону, канцерогени, нейротоксичність ртуть - все це є в продуктах згорання вугілля. Великий внесок Китаю в глобальне потепління. Не тільки в містах хворіють люди. Небезпечно стало жити і в сільській місцевості. Є навіть "ракові села".
Оцінка: 
0
No votes yet

Коментарі

все тому, що китайці розумні, працьовиті, винахідливі. це парадокс, але саме через це людство рухається до свого кінця. китайців багато, їм потрібна робота, їжа і т.п. тому в Китай переміщується промисловість світу, отже і хвороби. а з Китаю переміститься до нас - населення і проблеми.