Повідомлення про помилку

  • Warning: include(/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php): failed to open stream: No such file or directory в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Warning: include(): Failed opening '/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Точка тепла в центрі Рівного

Всеукраїнська екологічна акція «Точка тепла» відбувається у Рівному. В рамках акції рівнянам розповідають як економити тепло в будинках, та які екологічно чисті будівельні матеріали можна використати при будівництві приватного будинку.

 

Економія енергії значно економить гроші у кишені. Про це говорять організатори акції «Точка тепла», що відбувається сьогодні у Рівному. Вони стверджують, що утеплення будинку потребує вкладення коштів, але ці витрати швидко окупляться.

- Така акція проходить в 13 містах України, - говорить співорганізатор акції «Точка тепла» у Рівному, активіст рівненського «ЕКОклубу» Марічка Сидорук. – Зараз в тих умовах, в яких знаходиться Україна, економити енергію дуже важливо. З одного боку підвищуються тарифи, з іншого – Росія, від якої наша країна поки енергетично залежить. Ми розповідаємо рівнянам про утеплення та енергозбереження – наскільки це важливо, та що треба робити для того, аби Україна поступово ставала енергонезалежною.

Організатори акції підготували спеціальні стенди з розрахунками витрат та економії енергії.

 

Також активісти, що одягли на акцію теплі жовті шалики, презентували рівнянам невеличку еко-хатинку, на прикладі якої пояснили які екологічно чисті й природні матеріали можна використовувати при будівництві та утепленні будинків.

 

Джерело

 

Оцінка: 
0
No votes yet