Студенти-екологи ВНТУ відвідали виставку інноваційних технологій InnoTech Ukraine

Студентка гр.ЕКО-13 Валерія Давиденко біля електрокару Tesla

 

На виставці InnoTech Ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інноваційний вектор розвитку України був визначений ще в далекому 2002 році разом з прийняттям Закону України «Про інноваційну діяльність». Протягом наступних років було прийнято ще декілька законів і нормативно-правових актів, які підтримують ці прагнення. Проте до реальних дій справа так і не дійшла.

Сьогодні прискорений темп розвитку технологій трансформує структуру світових ринків, відповідно змінюється і український. Більшість компаній у розвинених західних країнах вже давно використовують переваги технологічного прогресу. Україна, як європейська держава, що розвивається, повинна почати впроваджувати інновації на всіх рівнях.

З 9 по 11 квітня в Києві пройшов перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднав 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Мета форуму InnoTech Ukraine - зібрати всі сучасні технології і продукти на одному майданчику і показати можливості інновацій в Україні.

Захід має намір продемонструвати, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, в Україні є компанії, які розробляють і впроваджують досягнення сучасного світу інноваційних технологій. Тривимірний друк і сканування, робототехніка, натільні технології та технології доповненої реальності вже зараз впроваджуються в різних сферах життя України, в тому числі в медицині та освіті.

Завдання форуму - активізувати інноваційну діяльність, продемонструвати, що вона можлива в сучасних українських реаліях, і стимулювати зростання галузі в країні до світового рівня.

InnoTech Ukraine — це 5 ультрасучасних майданчиків:

  •     3D-printing (3D-технології);
  •     Robotics (побутові, персональні, промислові, сервісні роботи, роботи телеприсутності, роботи для забезпечення безпеки, дрони);
  •     Smart technologies (wearable- технології, доповнена реальність, smart energy, сonnected cars, Інтернет речей, софт, мобільні додатки);
  •     Health care (m-health, робототехніка в медицині, генна інженерія, lifestyle & sports, smart food);
  •     Education (e-learning, smart education, робототехніка в освіті, навчальні мобільні додатки, віртуальна реальність та симулятори, інноваційні бібліотеки).

Програма InnoTech Ukraine.

Перший і другий день форуму - 9 і 10 квітня - проходили у форматі B2В. До участі запрошені інвестиційні та венчурні фонди, бізнес-акселератори та інкубатори стартап-проектів, а також споживачі продукції і всі ті, хто зацікавлені у застосуванні нових сучасних технологій у своєму бізнесі.

Для гостей форуму організатори підготували низку заходів:

  •     тематичні конференції в декілька потоків;
  •     навчальні майстер-класи;
  •     воркшопи;
  •     speed dealing (майданчик для побудови ефективного діалогу між розробниками стартап-проектів і потенційними інвесторами);
  •     demo-зона.

 

Третій день форуму - 11 квітня - став днем творчості та розваг. Відвідувачі отримали унікальну можливість поринути в атмосферу hi-tech і на власні очі побачити передові досягнення галузі високих технологій. У цей день всі бажаючі зможуть відвідати майстер-класи - навчальні програми для дітей і дорослих, студентів та всіх, хто захоплюється інноваціями.

Оцінка: 
0
No votes yet