Сонячний стіл - розробка американських студентів

Університет Джорджа Вашингтона може похвалитися не тільки розробкою першого в світі пішохідного тротуару, що складається з сонячних панелей, а й студентською розробкою - сонячним столом. Даний стіл є персональним робочим простором, який може живити еквівалент восьми ноутбуків близько семи днів. Він також здатний забезпечити достатньо енергії для проведення великих заходів, як наприклад, перегляд фільму для всього кампусу або проведення концерту

Стіл, шість футів довжиною, складається з комбінації фанери морського класу і алюмінію, що робить його водонепроникним. Стільниця складається з фанери і 280-ватної сонячної панелі, захищеної кришкою з органічного скла. Він містить вісім 120-вольтів розеток, всі з яких забезпечують безпечне підключення.

Щоб зрозуміти, як працює сонячний стіл, не потрібно бути студентом-інженером. Він використовує простий процес перетворення енергії, коли сонячне світло поглинається через сонячну панель столу і потім постійний струм потужністю до 280 Вт відправляється через контролер заряду. Контролер заряду містить шість батарей глибокого циклу, які відповідають за зберігання енергії. Потім енергія перетворюється в енергію змінного струму в перетворювачі потужністю 3500 Вт, яка потім живить стереосистеми, проектори або просто заряджає телефони за допомогою розеток, які знаходяться по кутах сонячного столу.

В даний час сонячний стіл знаходиться на Square 80 Plaza Університету Джоржда Вашингтона і використовується досить часто студентськими клубами для заходів, що проводяться на території кампуса.

Юлія Мартисенко
АВЕ «Альтернатива»

Оцінка: 
0
No votes yet