Solar Impulse розпочне свій кругосвітній політ з Абу-Дабі наступного року

Перша спроба кругосвітнього польоту виключно на сонячній енергії буде зроблена в березні 2015 року зі стартом з Абу-Дабі, повідомляє команда Solar Impulse. З розмахом крил в 63 метра, літак Solar Impulse 2 піднявся в свій перший політ в 2009 році і з тих пір б'є всі рекорди, тому команда сподівається, що вони досягнуть успіху в своїх починаннях в 2015 році. Про це повідомляє прес-служба АВЕ «Альтернатива».

За підтримки Масдар, головного інвестиційного інструменту уряду в сфері відновлюваної енергетики в Абу-Дабі, Solar Impulse є «єдиним літаком з нескінченною тривалістю польоту». По факту, він може летіти 24 години на добу без будь-якого палива, використовуючи тільки сонячну енергію. Проект фінансується швейцарським психіатром і повітроплавцем Бертраном Піккардом, який також був другим пілотом на першій повітряній кулі, що здійснила кругосвітню подорож, разом зі швейцарським бізнесменом Андре Боршбергом. Запланований політ затьмарює навіть їх недавню подорож в Нью-Йорк. Піккард з ентузіазмом зазначає: «З кожним зі своїх великих відкриттів дослідники минулого століття відтісняли межі неможливого. Сьогодні прагнення до нових відкриттів повинні йти далі, з метою поліпшення якості життя на нашій планеті».
«Тільки уявіть собі, що ваші енергетичні резерви під час польоту збільшуються!» - каже Андре Боршберг. Щоб цього домогтися, команда повинна була «максимально використовувати кожен ват, одержуваний від сонця, зберігаючи будь-які надлишки». До речі, Масдар не тільки здійснює інвестиції в сонячні панелі. Вони почали будівництво нової штаб-квартири Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії в Масдар Сіті, розробленому в ролі випробувального майданчика сталого способу життя. У Йорданії Масдар будує перший комунальний вітропарк. У Європі вони інвестують в офшорну вітроенергетику. Можна сміливо стверджувати, що Масдар і його партнери не бояться мислити масштабно.
АВЕ «Альтернатива» за матеріалами inhabitat . com

Оцінка: 
0
No votes yet