Сьогодні Дерево. Завтра — ТИ! Всеукраїнська акція на підтримку харків’ян

Закликаємо усіх небайдужих з різних міст України 19 червня у суботу приїхати до Харкова з метою допомогти харків’янам відстояти Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького. У суботу о 10:00 розпочнуться Громадські слухання, на яких буде вирішуватися доля харківських зелених насаджень і Лісопарку.
Чи вдасться харків’янам відстояти 130 га парку у центрі міста, залежить від того, чи зможе їх підтримати вся Україна. Солідарність українців має показати, що влада не всесильна, а громадськість має право голосу.
 
Початок всеукраїнської акції на підтримку громадських слухань — о 10.00.
 
Збір та реєстрація учасників — о 9.00.
 
Місце збору та проведення: м. Харків, Київський райвиконком, вул. Чернишевська, 55, (найближча ст. метро «Університет»).
 
Мирні слухання будуть відбуватися за участі влади та активних представників громадськості, після чого буде ухвалена резолюція.
 
По закінченню громадських слухань запрошуємо мешканців з інших міст та регіонів долучитися до створення «живого» символу підтримки — висадження у парку М. Горького клумби з квітів, які своєю колористикою та розмаїтістю демонструватимуть всеукраїнську підмогу харківській місцевій громаді.
 
У суспільно-мистецькій акції візьмуть участь місцеві художники, митці, музиканти. Цей незахищений острівець з квітів символізуватиме не лише бажання українців жити у зелених, екологічно чистих містах, а також має стати жестом спротиву свавіллю місцевої влади.
 
Початок суспільно-мистецької акції у парку — о 12.30.
 
Харків потребує Вашої підтримки! Величезним внеском у справу, яка торкається кожного, може бути Ваше особисте рішення власним коштом приїхати до Харкова і висловити свою громадянську позицію на підтримку харків’ян.
 
Всеукраїнська акція відбудеться без партійної символіки.
 
Довідка. У м. Харкові з 20 травня по 2 червня 2010 відбулося протистояння між міською владою та мешканцями міста. Причиною протистояння стала вирубка дерев для будівництва автодороги у центральному міському парку. Міська влада пояснює будівництво автодороги необхідністю підготовки до проведення футбольних матчів Євро-2012. Насправді основною причиною будівництва є незаконний продаж міською владою ділянок землі у Харкові під приватну забудову. Розуміючи, що знищення парку в центрі міста площею 130 га, значно погіршить екологічний стан Харкова, Харків’яни стали на захист парку.
 
За додатковою інформацією з питань суспільно-мистецької акції звертатися до:
 
Оксани Олексів (м. Київ) за тел. 066 321 75 85, або e-mail: newcitizen.info@gmail.com
 
Дарини Галатченко (м. Київ) за тел. 066 354 1132, або e-mail: d.halatchenko@gmail.com
з питань громадських слухань: до Олега Вяткіна (м. Харків) за тел. 095 13962 78
 
Організаційну та інформаційну підтримку надає Громадська кампанія Новий Громадянин www.newcitizen.org.ua

Anna Golubovska-Onisimova

President
Ukrainian National environmental NGO MAMA-86
22, Michailivska st.
Kyiv 01001
Ukraine
Оцінка: 
0
No votes yet