Повідомлення про помилку

  • Warning: include(/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php): failed to open stream: No such file or directory в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Warning: include(): Failed opening '/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Система "Рідна природа"

Система "Рідна природа"  призначена для ознайомлення широких верств населення та засобів масової інформації зі станом навколишнього природного середовища Вінницької області – даними про природні об’єкти та усередненими результатами моніторингу їх стану. Джерелом інформації є управлінська версія Геоінформаційна аналітична система державного моніторингу довкілля Вінницької області.
    З 2007 р. система розповсюджується по усіх школах, технікумах та вищих навчальних закладах Вінницької області. Для збільшення доступу населення інсталяційний файл системи "Рідна природа"  розміщено в Інтернет на сайті НДЛ ЕДЕМ, доступний до безкоштовного переписування. Ведеться робота над мережною версією системи, аналогічною до системи "Википедія".
З 2007 року Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області спільно з Вінницьким національним технічним університетом запровадили обласний конкурс робіт з моніторингу довкілля Вінницької області серед учнів та студентів.
http://ndledem.vn.ua.

Реалізовано за технологією Google Sites.

 

Оцінка: 
0
No votes yet