Шварценеггер бере участь у засіданні Євросоюзу з питань екології

Сьогодні знаменитий актор, політик , спортсмен і бізнесмен прибув до Брюсселя на запрошення Президента еропейской комісії Жозе Мануеля Баррозу. Арнольд Шварценеггер є співзасновником міжнародної некомерційної екологічної організації «R20 - 20 регіонів дій щодо змін клімату» і неабиякою мірою відомий завдяки своїм ініціативам щодо розвитку « зелених» джерел енергії, економії природних ресурсів і збереження екологічного балансу .

У своїй вітальній промові Баррозу зазначив, що радий бачити колишнього губернатора Каліфорнії в Бельгії і серед тем для обговорення хотів би відзначити захист клімату, особливо те, як це робив Шварценеггер на субнаціональному рівні , щоб поділитися його досвідом з представниками всіх регіонів світу.

«Думаю, дуже важливо відзначити що Ви прибули до Брюсселя для того, щоб поділитися своєю пристрастю і прихильністю . Ви досить довго були борцем на екранах, але ви борець і в реальному житті - за дружні екології джерела енергії і за майбутнє клімату нашої планети »

Свого часу актор -політик став ініціатором введення найжорсткіших вимог по контролю над викидами парникових газів в США . Він прийняв ряд заходів з підвищення енергоефективності свого штату. Зокрема , в 2005 році він запустив план до 2015 року щодо розвитку відновлювальної енергії «Мільйон сонячних дахів» і проект з розвитку водневих заправних станцій «Водневе шосе» . Доходило і до курйозів - так , губернатор закликав співгромадян не купувати широкоформатні телевізори, як споживають масу електроенергії.

Сьогодні акторові поставили запитання, яким чином екологічні ініціативи узгоджуються з його знаменитим Хаммером . На що Шварценеггер відповів, що позашляховик давно оснащений електричним двигуном.

Оцінка: 
0
No votes yet