Щодо оприлюднення списку проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій

21 липня 2014 року в приміщенні Мінприроди відбулось чергове засідання колегії Міністерства екології та природних ресурсів України на якому було заслухано доповідь Голови Державного агентства екологічних інвестицій Марголича Романа Ігоровича щодо стану виконання проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій.

За результатами обговорень члени колегії Мінприроди вирішили доручити Держекоінвестагенству забезпечити публічність інформації про стан реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій.

На виконання рішень Колегії Держекоінвестагенство оприлюднює на сайті список проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, які реалізовані та по яких здійснюється фінансування, що забезпечить прозорість і публічність та в певній мірі прояснить ситуацію з «кіотськими коштами» і належним чином зніме багато питань, які виникають у громадськості та ЗМІ.

Скачати: Проекти цільових екологічних (зелених) інвестицій, що погоджені зі сторонами договорів продажу ОУК та знаходяться в реалізації (станом на 18.07.2014)

Джерело: Мінприроди

 
Оцінка: 
0
No votes yet