Прес-конференція проекту "Врятуй малу річку", Вінниця, 16 квітня 2014 р.

У середу 16 квітня о 14.00 у головному корпусі ВОУНБ ім. Тімірязєва (4 поверх, відділ рідкісної і цінної книги) відбудеться прес-конференція, присвячена презентації проекту "Врятуй малу річку". Врятуй малу річку - екологічний проект, що передбачає проведення волонтерських акцій з очистки від сміття русел та берегів малих річок у м. Вінниця та Вінницькій області.

Усі три малих притоки Південного Бугу – Вінничка, Тяжилівка і Вишня страшенно забруднені. Але мешканці Вінниці можуть змінити цю ситуацію! Ми збираємо команду волонтерів, готових власноруч прибрати сміття з річок, закликати до цього всіх громадян, надати розголосу цій проблемі у ЗМІ і змусити відповідні державні служби якісно робити свою роботу.

Ми віримо, що зможемо змінити ситуацію на краще, що родини з дітьми і компанії друзів зможуть прийти на малу річку і відпочити, не хвилюючись за своє здоров’я. Хто був у країнах Євросоюзу міг спостерігати чисті струмки з рибою, птахами і безліччю відпочиваючих на березі. Долучайтесь до нашого проекту, щоб це стало реальністю і в Україні.

Організатори – Вінницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги за підтримки Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг, Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької ОДА та Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Контакти:
Сломінська Людмила Сергіївна – 097 305 80 40 (координатор проекту)
Мудрак Олександр Васильович – 097 345 82 14 (голова ВОО ВЕЛ)

Оцінка: 
0
No votes yet