Повідомлення про помилку

  • Warning: include(/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php): failed to open stream: No such file or directory в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Warning: include(): Failed opening '/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Помаранчевий дощ перелякав Закарпаття: всі говорять про вибух на АЕС.

З самого ранку 30 травня через дивний помаранчевий дощ в Ужгороді стали поширюватися чутки про те, що на атомній станції в Словаччині нібито стався вибух.

Люди кажуть про очевидців, які, їдучи з боку Словаччини, помітили в районі міста Кошице великі натовпи людей. І коли мандрівники запитали у них, що сталося, то у відповідь почули, що йде евакуація через те, що у Кошице стався вибух на атомній електростанції.

Ці чутки поширюються в телефонному режимі. Знайомі дзвонять знайомими. Ближче до обіду наростаюча істерія вихлюпнулася на вулиці і на базарах вже тільки й розмов що про "вибух " .

Однак словацькі сайти новин про що подібне мовчать.

Прес-секретар Закарпатського управління Держслужби надзвичайних ситуацій Наталя Батир повідомила, що будь-якої інформації про будь-які техногенні аварії на території сусідніх держав немає, пише Мукачево.net.

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, жителі Ужгорода та Ужгородського району висували найнеймовірніші версії походження помаранчевої пилу - пояснювалася ситуація і викидами алюмінієвого заводу, і аварією на складах з небезпечними боєприпасами.

В Управлінні ДСНС повідомили , що незвичайний дощ, ймовірно, був викликаний піщаною бурею, а такі незвичайні кольорові опади приніс в Закарпатті циклон з північної Африки. " Звертаємо вашу увагу на те , що поки ніяких техногенних аварій на території Словаччини та Угорщини не зафіксовано, тому приводів для занепокоєння немає", - заявили рятувальники.

 

 

 

Оцінка: 
0
No votes yet