Перший в Україні автопробіг електромобілів відвідав сонячну станцію

4 серпня 2013 перший автопробіг електромобілів, організований компаніями «СІГ Моторс» (м. Сімферополь), Електромобілі «BYD» (м. Київ), громадською організацією всеукраїнський Клуб «ЕлектроАвтоСам» і ТД «Ніко» (м. Київ) за підтримки Асоціації відновлювальної енергетики «Альтернатива» (м. Київ), відвідав сонячну станцію в Сімферопольському районі. Учасники Автопробігу, які стартували 10 серпня у м. Сімферополь та відвідали Алушту, Ялту і Севастополь, зупинилися в селищі Миколаївка для підзарядки і екскурсії на сонячній станції.

Голова оргкомітету «Електромобілізація-2013. Крим» Демура Михайло зазначив: «Незважаючи на те, що я не перший рік працюю в даній сфері, через кілька днів автопробігу можу сміливо сказати, що участь у ньому за кермом електромобіля - це колосальний досвід. Саме сьогодні я повною мірою оцінив можливості і переваги цього виду транспорту. Проїхавши через кримські перевали, круті підйоми і навіть бездоріжжя, електромобілі довели українцям, що це - екологічний, зручний і економічно вигідний вид транспорту. Відвідування сонячної станції електромобілями дуже символічно для України, адже це - симбіоз найбільш новаторських і «зелених» технологій, своєрідний вигляд майбутнього енергонезалежної й екологічної держави ».

Цілі «Електромобілізація-2013. Крим» - популяризація електротранспорту та «зелених» технологій серед кримчан і гостей півострова, привернення уваги органів влади та потенційних інвесторів до необхідності створення інфраструктури для електромобільного руху в Криму і по Україні в цілому. Маршрутний лист автопробігу вже сьогодні доповниться містом Саки, а 16 серпня - Євпаторією. У кожному місті організатори проводять яскраві шоу електромобілістів. Місцеві жителі мають можливість покататися на електромобілях, сісти за кермо самостійно і дізнатися про можливості інноваційного виду транспорту. Також програма заходу включає проведення Форуму у м. Євпаторія, який розвіє міфи про електротранспорт та відновлювальні джерела енергії.

В організації «Електромобілізація-2013. Крим» підтримку також надало Міністерство курортів і туризму АР Крим КРО ВЗГ України (ДОСААФ).

Юлія Мартисенко
Фото: Михайло Демура

Оцінка: 
0
No votes yet