Осінній Будівельний Форум 2015

Запрошуємо до участі в Осінньому Будівельному Форумі 2015
Традиційно восени ПрАТ «Гал-ЕКСПО» запрошує на найбільшу подію будівельної тематики Західної України - Осінній Будівельний Форум. Це можливість представити новинки, сучасні матеріали, технології та послуги, провести майстер-класи, презентації; налагодити нові ділові зв'язки, укласти вигідні договори, отримати достовірну інформацію про будівельний ринок, а також, внести свою лепту у розвиток вітчизняної будівельної галузі. Особливістю Форуму є широке представлення новітніх тенденцій будівельного ринку від провідних компаній та брендів, які займають лідируючі позиції не лише в Україні, а й у всьому світі. Мета форуму - впровадження енергоефективних та екологічно безпечних технологій і матеріалів у будівництві, перехід на європейські стандарти у проектуванні та експлуатації будинку. Форум відбуватиметься у форматі трьох взаємодоповнюючих виставок, що дозволить одночасно і максимально повно охопити аспекти розвитку будівельної галузі та сфери енергозбереження:

• ХХXII міжнародна виставка «БудЕкспо-осінь» представить тенденції у сфері архітектурного планування, капітального будівництва, познайомить з передовими технологіями і новими матеріалами. Будівельні конструкції, техніка, інструменти, покрівля, фасади, віконні та дверні системи, світлотехніка, предмети інтер’єру, а також кераміка і сантехніка - ось неповний перелік основних розділів виставки.

• IХ спеціалізована виставка «Опалення» представить екологічно безпечні матеріали і технології, системи опалення, вентиляції та охолодження, готові рішення, якінеобхідні для створення комфортного проживання в сучасному будинку.

• IХ спеціалізована виставка «Альтернативна енергетика» передбачає поширення інформації  про природні джерела енергії, популяризацію «зелених ідей»,  альтернативну енергетику та енергозбереження вцілому.

Осінній Будівельний Форум вразить не лише експозицією, але й насиченою діловою програмою супутніх заходів, які допоможуть ознайомитись з новими підходами до енергозбереження, просувати бізнес-можливості відновлюваної енергетики та донести основні принципи енергоощадності до широкого кола потенційних споживачів.
Організатори  Форуму щиро сподіваються, що даний захід принесе користь всім, хто зацікавлений у розвитку вітчизняної будівельної галузі та енергонезалежності України.
Зробимо наше майбутнє енергонезалежним!

www.galexpo.com.ua
 

Оцінка: 
0
No votes yet