Офіційно запустили перший в світі міст із сонячних панелей

В січні цього року в центрі Лондона було офіційно відкрито Блекфраєрський залізничний міст, що являє собою величезну сонячну електростанцію. 4400 фотоелектричні панелі покривають дах станції та виробляють достатньо енергії, щоб заварити майже 80 тисяч порцій чаю в день. Насправді, найдовший в Лондоні масив виробляє близько половини потрібної для функціонування станції енергії, скорочуючи її викиди на 511 тон СО2 щорічно, що рівноцінне приблизно 89 середнім поїздкам машиною.


Беручи до уваги той факт, що сонячна енергетика – це лише частинка кліматичного пазлу, приємно бачити її складовою амбіційний проект з реконструкції ділянки важливої залізничної інфраструктури. Блекфраєрська станція тепер може похизуватися новим виходом на південний берег річки Темза (це перша станція, до якої можна дістатися з обох берегів річки), чотирма новими платформами та переоснащеною станцією метро. Все це разом створено для того, щоб пасажири, мешканці та гості міста частіше користувалися замість приватних машин громадським транспортом, що є більш сталим.


Міністр енергетики та зміни клімату Грег Баркер (Greg Barker) відзначив: «Блекфраєрський сонячний міст – це архітектурна перлина, дійсно знакова установка та фантастичний додаток до панорами найкращого міста у світі. Вітаю усіх, хто брав участь у створенні цього проекту».

АВЕ «Альтернатива», за матеріалами http://www.treehugger.com/renewable-energy/worlds-largest-solar-bridge-now-officially-launched.html

Оцінка: 
0
No votes yet