Національний природний парк «Голосіївський» з 30 січня по 30 березня проводить благодійну акцію «Нагодуй пташенятко».

Шановні колеги, друзі та всі!
В якому б регіоні України ви не знаходились, за вашим вікном мете сніг і вже кілька діб, як різко <<впав>> стовпчик термометра. Україна, як ви знаєте - найбільша країна Європи за рівнем освоєння людиною.

Просимо Вас згадати про те, що там, по інший бік вікна, лишається багато птахів, для яких  наразі настала найтяжча доба за всю довгу зиму, адже несподіване зниження температури співпало  із першими сніговими заметами. А під снігом будь-якому птахові значно важче знайти достатню кількість поживи. Можливо саме в цей період, за всю нинішню зиму загине найбільша кількість птахів. Завдяки тому, що природних територій в Україні порівняно із освоєними людиною землями,вкрай мало, шанси птахів зменшуються.

Закликаємо Вас прямо зараз облаштувати годівничку для птахів. Нею може стати ваше підвіконня, або будь-яка конструкція, яку ви зробите з пластикової пляшки, пакету від соку або будь-чого іншого.

 

ПІДГОДОВУВАТИ ПТАХІВ МОЖНА:

• насінням та зерням будь-яких рослин (якщо воно не смажене! та крім гречки);

• крихтами хлібу (крім чорного!)

• салом та будь-яким іншим жиром (несолоним!)

 

Учасники акції та люди, які будуть допомагати в організації дійства отримають грамоти, подяки та інші заохочувальні призи. Для того, щоб узяти участь у акції потрібно до 15 березня 2012 р. надіслати нам фотографії дітей, які роздають корм пташкам, а також їхні малюнки або віршики, присвячені турботі про пташок. Усе це буде розміщене на сайтах організаторів та організацій-партнерів заходу.

Тому ми дуже просимо батьків, вихователів та педагогів допомогти нам у справі поширення ідеї акції, та надсилати нам фотографії, малюнки і вірші діток на електронну адресу golospark@ukr.net, чи поштову адресу: м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корпус 2, каб. 229. Заздалегідь дякуємо за співпрацю!

 

 

Зробивши це, ви не лише матимете відчуття, що день пройшов дійсно не марно, а і справді врятуєте не одне тендітне пташине життя.

 

Контактна особа:

Хрутьба Андрій тел. – (044) 528 71 24; (093) 600 08 95.

          http://vk.com/feed#/event34835217 


Оцінка: 
0
No votes yet