На Хмельниччині підготували до вивезення 250 тонн отрутохімікатів

Починаючи з серпня у Хмельницькій області компанія ТОВ «СІ БУД СІСТЕМ», що займається вивезенням отрутохімікатів з території України за кордон, розпочала роботи зі збирання, затарення та вивезення на утилізацію непридатних до використання отрутохімікатів. Заходи проходять в рамках виконання Державної програми поводження з небезпечними (токсичними) речовинами.

Про це повідомили у прес-службі МНС.

Загалом для утилізації наявних на території області непридатних та заборонених до використання засобів хімічного захисту рослин виділено близько 8 млн. гривень з державного бюджету та 2,742 млн. гривень з обласного бюджету.
 
У темпи та строки виконання робіт свої корективи вносять не завжди сприятливі погодні умови і стан вітчизняних доріг, але, незважаючи на об'єктивні труднощі, роботи проводяться планово і цілеспрямовано.
 
Так з початку виконання робіт уже підготовлено до вивозу (запаковано в євротару, що відповідає європейським вимогам екологічної безпеки) близько 250 тонн непридатних до використання та заборонених речовин на території Кам'янець-Подільського, Чемеровецького, Деражнянського, Білогірського, Теофіпольського, Волочиського, Полонського та Славутського районів області.
 
З 10 вересня роботи також розпочато у місті Славута на збанкрутілому підприємстві «Лотос», де зберігається близько 40 тонн гексахлорану. Перші 17,41 тонн отрутохімікатів з числа перезатарених 11 серпня перетнуть державний кодон України та попрямують до місця остаточної їх утилізації, тим самим перестануть створювати загрозу навколишньому природному середовищу.

Джерело: ZIK

Оцінка: 
0
No votes yet