Мінприроди реалізує політику відкритості

tiz_009_zemlia.gif Міністерство екології та природних ресурсів проводить політику максимальної відкритості перед громадськістю та ЗМІ. Про це сьогодні, під час семінару з інформаційної політики Мінприроди, керівникам обласних управлінь відомства повідомив Міністр Микола Злочевський.
        «Громадськість буде судити про нашу роботу за результатами. Саме це і стане головним принципом інформаційної політики міністерства, - показувати результати, а не розповідати про процес», - заявив Міністр Микола Злочевський.
        Підчас семінару було озвучено основні орієнтири та механізми взаємодії у сфері інформаційної політики держави, а також обговорено основні проблеми в роботі інформаційних служб обласних управлінь Мінприроди 
        Учасники семінару були ознайомлені з основними змінами в роботі органів з виконавчої влади у зв’язку з прийняттям Закону України «Про доступ до публічної інформації» та змін до Закону України «Про інформацію».
        Окремо було приділено увагу взаємодії з громадськістю, а саме – обговоренню питання співробітництва Мінприроди з екологічними громадськими організаціями.
        «Особливу увагу слід приділяти співробітництву з громадськими екологічними організаціями. Їхня оцінка нашої роботи є вкрай важливою. Якщо громадські організації протестують проти дій або бездіяльності наших обласних управлінь, то керівника не врятують жодні переможні звіти або дзвінки будь кому», - заявив Міністр Микола Злочевський. 

Прес-служба Мінприроди
т. (044) 206-31-74
email: press@menr.gov.ua

Оцінка: 
0
No votes yet