Мережа «Сільпо» відкриває станцію з прийому вторсировини

Привіт всім!

А в нас новий проект!

І ми запрошуємо вас на його відкриття вже у цю неділю !

Будемо раді бачити журналістів, відомих блогерів і мешканців Мінського району.

Це знову перший і дуже іноваційний для України прецедент, коли станція прийому сортованих відходів відкривається на території рітейлу.

За кордоном, наприклад, є чудовий проект у оператора TESCO і це доводить, що рітейл є неймовірно зручним рішенням для створення такої інфраструктури. Адже ми кожного дня ходимо в свій найближчий супермаркет біля дому.

Не будемо розповідати все-все, краще приходьте самі, а поки що тримайте наш пресс - анонс!

"Супермаркет Сільпо стане першою мережею серед українських ритейлерів, яка прийматиме вторсировину від населення.

Вперше в Україні рітейлер - мережа «Сільпо», відкриває станцію з прийому вторсировини - #SilpoRecycling.

Станція відкриється 20 травня поряд з магазином «Сільпо» по вул. Петра Калнишевського, 2.
14.00

Як часто вам доводилося стикатися з тим, що сортування сміття перетворюється в непросту задачу, яка передбачає багато зусиль і часу з вашого боку?

Сортування і утилізація відходів є дуже актуальним питанням для нашої країни, адже вже сьогодні близько 5% території України займають сміттєзвалища.

«Сільпо» спільно з організацією «Україна без сміття» робить перший крок у вирішенні цієї глобальної проблеми - станція #SilpoRecycling готова прийняти всі відходи, що підлягають переробці.
Більш того, сортуючи сміття, ви будете отримувати додаткові бали на вашу карту «Власний Рахунок».

«У Києві існує безліч станцій по прийому вторсировини вузького спрямування. Ми ж вирішили створити станцію широкого спектра, де будемо приймати будь-яку сировину, яке підлягає переробці. Наша основна мета - долучити максимальну кількість людей до культури сортування сміття.
Залучати людей ми будемо з властивою «Сільпо» турботою про гостей і балами за здане сміття»- коментує Галина Дмитрук, керівник проекту #SilpoRecycling.

Чому це важливо

Ви знали, що для вивезення усього сміття зі звалищ України знадобиться 625 тисяч вагонів? А те, що щорічно кожен українець генерує близько 350 кг сміття? Ми в «Сільпо» бачимо масштабність цієї проблеми і, розуміємо, що для її вирішення необхідний глобальний підхід. Це і послужило головною причиною колаборації з організацією «Україна без сміття» і запуску проекту #SilpoRecycling.

«Наш останній домашній експеримент показав, що сім'я з 4 чоловік (2 дорослих і 2 дітей) в місяць виробляє 31 кг відходів, 85% з яких - вторинна сировина, яку можна здати і переробити. Якщо нам вдасться залучити 100 сімей, то обсяг досягне 2635 кг на місяць, якщо 1000, то 26350 кг і т.д. Це той обсяг, який не потрапить на звалища»- ділиться Євгенія Аратовская, засновниця проекту «Україна без сміття».

Як це працює і, чому це вигідно для вас?
Ми створили зрозумілу і комфортну схему, щоб наші гості не тільки долучалися до захисту навколишнього середовища, а й отримували приємний бонус у вигляді балів на карту «Власний Рахунок». На станції є 4 контейнери для сміття: папір, пластик, скло і метал.

Все дуже просто: позбавляючись від побутових відходів на станції #SilpoRecycling з користю для довкілля, ви отримуєте бали на «Власний Рахунок».

• за 1 кг пластика або паперу ви отримуєте 600 балів на карту
• 1 кг скла - 150 балів
• 1 кг металу - 700 балів

Згідно з правилами програми «Власного Рахунку», по закінченню звітного періоду бали перетворюються в бонуси, які можна використовувати для покупок у «Сільпо». При перерахуванні в бонуси діє така схема: 1 бал = 1 копійка, 100 балів = 1 грн. Дана схема нарахування бонусів є пілотним періодом.

Ми запрошуємо всіх гостей приєднатися до ініціативи «Сільпо», почати сортувати сміття вдома і приносити його в #SilpoRecycling по вул. Петра Калнишевського, 2.
Так ми маленькими кроками разом зробимо великий внесок в екологію нашої країни.

Час роботи #SilpoRecycling:
Будні - 17:00 - 21:00
Вихідні - 10:00 - 16:00"

 

Джерело:

 

Оцінка: 
0
No votes yet