Літній наметовий табір "Енерджайзер Кемп"

 Екоклуб та НЕЦУ організовують літній наметовий табір "Енерджайзер Кемп"

18 – 29 липня 2015 року на території національного природного парку «Бузький гард» (Миколаївська область, р. Південний Буг) відбудеться другий природоохоронний наметовий табір «Енерджайзер Кемп» – інтерактивний майданчик для розвитку еко-ініціатив, росту потенціалу та посилення взаємодії громадських екологічних об’єднань та екоактивістів.

В нашій програмі:

  • ніяких лекцій, тільки інтерактивні формати спілкування;
  • тренінги із активізму;
  • ігри, фільми та дискусійні майданчики;
  • активний відпочинок: рафтинг, піші екскурсії, спортивне орієнтування, командні квести;
  • найкращі та найдосвідченіші екоактивісти з усієї України;
  • простір для ваших власних майстер-класів;

Основні тематичні напрямки: традиційна та альтернативна енергетика, зміни клімату, біорізноманіття та збереження природи, розвиток екологічного руху.

Будемо максимально дружні до довкілля: енергозабезпечення – сонячні панелі, душ – саморобні сонячні колектори, смачне вегетаріанське харчування.

Щоб стати учасником табору, необхідно:
заповнити анкету учасника до 1 липня 2015 року за посиланням.

оплатити одноразовий реєстраційний внесок 150,00 грн. за користування інфраструктурою табору (місця для занять та прийому їжі, туалети, душ), а також харчування на таборі (120,00 грн за добу на одну особу).

є можливість учасникам харчуватися самостійно. Таким учасникам потрібно наперед подбати за газові/бензинові пальники або туристичні пічки тощо, а також посуд. Для індивідуального приготування їжі буде виділено окреме місце на території табору. В такому разі реєстраційний внесок учасника становитиме 150,00 грн з особи на весь період таборування.

доїзд та кемпінгове спорядження потрібно організувати самостійно. Ми надамо інструкцію по добиранню та поради\переліки щодо набору спорядження Організатори табору забезпечують обладнанням для тренінгів та дозвілля.

для зареєстрованих учасників пізніше буде повідомлено розрахунковий рахунок, на який потрібно буде сплатити реєстраційний таборовий внесок.
--------------------------------------------------------

Якщо у вас є все для участі в таборі, крім фінансової можливості – не біда! Станьте нашим волонтером на час проведення табору. Кілька годин роботи на свіжому повітрі – і ви частина нашої веселої компанії та учасник тренінгів. У нас є 8 волонтерських місць (волонтери не сплачують таборовий внесок, їм забезпечується безкоштовне харчування).

Заповніть анкету волонтера до 15 червня 2015 року за посиланням.

--------------------------------------------------------

Якщо ви громадська організація і бажаєте провести свій захід:
Для включення вашого заходу або декількох заходів в програму Енерджайзер Кемпу заповніть анкету на проведення заходів до 5 червня 2015 року за посиланням.

Ми забезпечуємо:
таборову інфраструктуру (туалети, душі, навіси, столи);
обладнанням для тренінгів та дозвілля;
триразове вегетаріанське харчування (120 грн./доба з людини) або можливість готувати самостійно у спеціально відведеному місці.
На свої заходи ви можете привезти з собою учасників, які реєструються індивідуально і таборують на загальних умовах таборових учасників.

--------------------------------------------------------

В разі виникнення питань звертайтесь до Олесі Бурдюк за адресою olesyaburdyuk AT gmail.com або тел. 067 36 36 226

Організатори: ММГО «Екоклуб» та Національний екологічний центр України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля.

 

Анкета учасника

Анкета на проведення заходів

Оцінка: 
0
No votes yet