Курс пермакультурного дизайну в Україні

  Повний курс пермакультурного дизайну вперше проводитиметься в Україні (18 - 31 липня 2011, Навчально-практичний центр природнього землеробства «Екомисл», с. Лубське, Київська обл, Макарівський р-н)!
 
Пермакультура (або працюй не важче, а розумніше) – культура сталого розвитку і співіснування з живою природою, що працює в гармонії з природними процесами з мінімальними витратами праці і без шкоди для навколишнього середовища. Найбільшого застосування принцип пермакультури набув в органічному землеробстві – вирощуванні здорової їжї без хімікатів і шкоди для природи та суспільства – яке є надзвичайно перспективною галуззю в Україні та світі. Проте пермакультура знайшла застосування також і в сферах освіти, управління та розвитку громад, підтримання тілесного та духовного здоров’я, економіки та фінансів, будівництва та енергоефективності.
 
Протягом курсу окрім власне навчання пермакультурі (теорії та практики) будуть проводитись презентації інших напрямів огранічного землеробства та організацій, що впроваджують культуту сталого розвитку на Україні. Заплановано візит на органічну ферму.
 
Важливим завданням наших курсів є дати можливість отрімувати високоякісну та сучасну інформацію міжнародного рівня для різних верств населення. Тому ми виділяємо рівну кількість місць для кожної з трьох груп: 1 – городяни, 2 – селяни, 3 – підприємці, фермери, держслужбовці. Також ми намагатимемося за спонсорської підтримки забеспечити кілька безкоштовних навчальних місць для селян, оскільки пермакультура є найбільш ефективною у дрібних господарствах і сільських громадах, в той час як середній селянин має меньше фінансових ресурсів для навчання. Тож наша мета зробити курси широкодоступними та інформативними. По завершенні курсу слухачі отрімують офіційний сертифікат що має міжнародне визнання і дає право використовувати термін «пермакультура» в рекламних та коммерційних цілях. Також курс дозволить сформувати першу генерацію вітчизняних вчителів пермакультури і започаткує школу пермакультури в Україні.
 
Викладатиме Джордж Соболь, Великобританія, що має двадцятирічний досвід проведення подібних курсів (зокрема в Білорусії, Молдові, Чехії, Словаччині). Курс проводитиметься англійською мовою з перекладом на українську чи російську. Проживання на місці проведення курсів у власній палатці, є можливість приїздити з Києва або винаймити житло поблизу місця проведення курсів. Вартість курсів орієнтовно складає 200 євро, можлива обмежена кількість безкоштовних місць для селян.
 
Більше інформації та реєстрація на нашій веб-сторінці:
 

Кінцевий термін реєстрації - 31 грудня 2010. 

Про результати прийому буде повідомлено незабаром після Нового року.
 
    Сподіваємось на вашу активну участь!
 
Сподіваємось на вашу активну участь!
 
До зустрічі!
 
Павло Арданов, Оксана Інте, організаційний комітет.
Кінцева дата показу анонсу: 
Сбт, 07/30/2011
Оцінка: 
0
No votes yet