Конкурс до Дня Дніпра «Мій улюблений пральний порошок - без вмісту сполук фосфору»

 

Будь ласка, всі, хто вподобав публікацію, діліться досвідом.

Умови внизу - Долучайтесь.

УВАГА – конкурс до Дня Дніпра
«Мій улюблений пральний порошок -
без вмісту сполук фосфору»

Мабуть, багато з нас помічали, що з кожним роком інтенсивність «цвітіння» Дніпровської води зростає, і основною причиною цього є надмірний ріст синьозелених водоростей завдяки надходженню значної кількості фосфоровмісних сполук. Зокрема, вони надходять з фосфоровмісними пральними засобами.

Кожен з нас може зробити свій внесок у зменшення «цвітіння» води, обираючи пральний засіб, який не містить фосфатів та фосфонатів.

Які саме пральні порошки не містять фосфати і фосфанати? Якими Ви користуєтесь? Вивчайте склад порошку і допоможіть створити загальний каталог пральних засобів.

Умови конкурсу:

Під цим дописом у Facebook зазначте назву свого улюбленого прального порошку, що не містить у своєму складі фосфатів і фосфонатів, та додайте фото, на якому видно склад цього порошку (врахуйте, що просто назва «еко» на упаковці не завжди відповідає складу).

Термін: з 1.06.2018 по 04.07.18 опівночі.

Переможці:

100 перших дописувачів матимуть змогу отримати символічні браслети під час святкування Дня Дніпра 07.07.2018 (Поштова площа, м. Київ). Іногороднім браслети будуть надіслані поштою.

Оцінюватися буде не лише швидкість реакції учасників, а також їх креативність та активність. До уваги будуть братися лише ті коментарі, де вказані пральні засоби, що не містять у своєму складі фосфатів та фосфонатів.
Результати
• За результатами коментування буде складено каталог пральних засобів без вмісту сполук фосфору, і найпопулярніші з них буде оголошено на святі.
• Обираючи такі порошки, ми всі разом зменшимо «цвітіння» Дніпра та забезпечимо собі приємне літнє купання.

Запрошуємо до участі у конкурсі всіх бажаючих!

Джерело

Topics: 
Оцінка: 
0
No votes yet