Комерційні електромобілі обходяться дешевше, ніж звичайні!

За словами словацької компанії GreenWay, два перших автомобілі, які вони надали в оренду, проїздили за шість місяців більше, ніж будь-які попередні електрокари. Завдяки довгій відстані, яку вони можуть проїжджати, ці автомобілі обходяться дешевше, ніж звичайні фургони.


Піонер з комерційного використання електромобілів – словацька компанія GreenWay стверджує, що два електрофургони,  які вона надала в оренду своєму першому клієнтові в травні, за шестимісячний термін, який пройшов з того часу, проїхали далі, ніж будь-який інший електромобіль.

GreenWay, яка постачає повністю електризовані фургони для бізнес-бізнес (B2B) клієнтів за помісячну платню, повідомила, що фургони, які вона надала компанії Med-art, що займається постачанням фармацевтичних препаратів та предметів медичного призначення, за шість місяців проїхали в середньому по 38 502 км, що рівноцінне довжині навколосвітньої подорожі.
Заснована в Братиславі, електромобільна компанія керує низкою станцій зі зміни батарей, де забезпечує миттєву заміну батарей, що вже вичерпали свій заряд, на повністю заряджені, щоб машина весь час була на ходу.
За словами GreenWay, Med-art прозвітувала про значно нижчі експлуатаційні витрати на їхні електрокари в порівнянні зі звичайними завдяки довготривалим подорожам. Це одна з причин, чому GreenWay націлюється на B2B клієнтів з пакетами в 40 тисяч км та 70 тисяч км.
Med-art також повідомила, що упродовж шести місяців експлуатації транспортні засоби працювали справно, без перебоїв, що свідчить про надійність цих електромобілів.
Згідно з сайтом GreenWay, в Словаччині функціонують 10 станцій зі зміни батарей, також є станції в Бухаресті, Угорщина; у місті Брно, Чеська Республіка; у Вледені, Австрія; також у розробці ще 6 словацьких станцій.
АВЕ «Альтернатива», за матеріалами pv-magazine.com

Оцінка: 
0
No votes yet