ГрінКо

 "ГрінКо  Груп"  – інноваційна компанія, яка з 2003 року надає на ринку України комплексні послуги європейського рівня із збору, транспортування і утилізації твердих побутових відходів.

На сьогоднішній день "ГрінКо Груп" є національним лідером впровадження інноваційних технологій у сфері управління твердими побутовими відходами.  

Ми є першою в Україні компанією, яка займається втіленням комплексної програми по формуванню нової культури поводження з відходами, об'єднуючої їх транспортування, сортування з подальшим постачанням корисних компонентів на ринок вторсировини і безпечну утилізацію залишків, що не підлягають переробці.

"ГрінКо" є яскраво вираженим прикладом соціально орієнтованої компанії. Серед реалізованих проектів, направлених на поліпшення життя соціуму, найбільш важлива робота компанії над зміною суспільної свідомості в питаннях управління відходами, зокрема, в рамках впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів.

Прихильність інноваціям і оптимальному використанню ресурсів (природних, тимчасових, трудових) – одна з найхарактерніших меж "ГрінКо-груп". Компанія послідовно керується цими принципами на всіх етапах своєї діяльності – від управління внутрішніми бізнес-процесами до представлення свого кінцевого продукту – якісного обслуговування клієнта.

Оцінка: 
0
No votes yet