Green Drinks Kyiv

Green Drinks – це місце зустрічі та знайомства людей, що безпосередньо мають справу з екологією та охороною довкілля. Неформальна обстановка, мінімум організації та атмосфера вільного обміну думками робить Green Drinks ідеальним середовищем для зав’язування нових контактів та спілкування з уже знайомими колегами. Не дарма Green Drinks існують уже бульш ніж в 800-х містах світу!
В Україні Green Drinks уже 2 роки. Першим українським містом Green Drinks став Київ, де, починаючи з 17 листопада 2009, регулярно зустрічаються задіяні в різних сферах охорони довкілля люди: професіонали та студенти, журналісти, представники влади, бізнесу, екологічні активісти – двері Green Drinks Kyiv відкриті для всіх зацікавлених. А з літа 2011 зустрічі тепер відбуваються й у Львові. Загалом, Green Drinks – ідея варта поширення, й організатори Київських та Львівських зустрічей завжди раді поділитись досвідом та порадами з будь-ким, хто захоче започаткувати це явище в своєму місті.
Green Drinks не мають заздалегідь визначеної теми, підготованих доповідей, будь-якої пропаганди чи агітації – цього нам достатньо і на робочому місці. В тихий вечір після роботи ми зустрічаємось для того, щоб приємно та цікаво поспілкуватись за келихом чи кухликом чогось смачного і зігріваючого, розказати про себе, свою роботу та професійні бажання. Хтось за сусіднім столиком, можливо, підкаже ключ до успішної реалізації ідей та проектів, поділиться своїм досвідом, а то й запропонує допомогу.
 
Більше про ознаки справжніх Green Drinks Ви можете дізнатись у Кодексі Green Drinks та наміжнaродній Інтернет сторінці.
На Green Drinks зазвичай відбувається:

- Серія коротких ppt презентацій учасників зустрічі
- Столик для інформації
- Розіграш подаруночків «щаслива візитівка»: не пропустіть шанс ефективно привернути увагу до Вашого продукту, що може стати одним із наших призів.

Отже, кожного третього четверга місяця у Києві та кожного другого вівторка місяця у Львові на Вас чекатиме компанія відкритих для спілкування колег. Приєднуйтесь, ніколи не передбачиш роль тієї чи іншої зустрічі у своєму житті. Приходьте та замовляйте собі те, що Вам найбільше довподоби.

Зустрічайте в новому сезоні:
* Нові проекти та ідеї
* Нові знайомства та партнерства
* Нових модераторів: Інна Дацюк та Микита Жук

Коли: 28.09.2012 18:00...21:00
Де: НеКафе Беседница www.besednizza.com

Увага! Всі, хто хоче презентувати на 3...5 хв свої проекти та ідеї, звертайтеся до Інни Дацюк https://www.facebook.com/inna.datsiuk

План зустрічі:
18.00...19:30 - п*ємо чай та знайомимся (в т.ч. із новим місцем - НеКафе "Беседница")
19:30...20:00 - презентації
20:00...21:00 - брейнстормінг\нетворкінг\чай\пєчєнькі

Додатково: Green Drinks – це місце зустрічі та знайомства людей,
що професійно займаються охороною довкілля.
Неформальна обстановка, мінімум організації та атмосфера
вільного обміну думками робить Green Drinks ідеальним
середовищем для зав’язування нових контактів та спілкування
з уже знайомими колегами.
Недарма Green Drinks існують уже в мінімум 642 містах світу!

http://greendrinks.org.ua/

Оцінка: 
0
No votes yet