Година Землі 2014: зроби свій внесок у майбутнє Планети!

У суботу, 29 березня 2014 року, о 20:30, Україна вшосте підтримає кампанію «Година Землі», яка є світовою ініціативою Всесвітнього фонду природи WWF! Україна підготувала ряд заходів, мета яких – стимулювати інтерес громадськості до проблеми зміни клімату та провести Годину Землі цікаво й весело. На сьогодні свою участь у всесвітній кампанії підтвердили 34 міста України, серед яких – Київ, Одеса, Чернівці, Харків, Львів, Полтава та інші. Давайте об’єднаємо свої дії для піклування про планету!

Година Землі – щорічна міжнародна кампанія, яка проводиться Всесвітнім фондом природи (WWF). Ми закликаємо всіх – приватних осіб, освітні заклади, громадські організації та комерційні установи – вимкнути світло на одну годину, щоб привернути увагу до питань зміни клімату та споживання природних ресурсів, та «енергетично» об’єднати людство. Година Землі 2014 має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес-організаціям та просто людям, що у боротьбі за майбутнє Планети діяти необхідно вже зараз, і кожен з нас може змінити світ на краще!

Цього року WWF в Україні пропонує кожному зробити більше, аніж просто вимкнення світла. На сайті www.ecomap.org вкажіть на екологічну проблему свого регіону та вирішуйте її разом з усією Україною. Ви можете також долучитися до вирішення інших питань або просто проголосувати за проблему, якщо вважає її важливою та першочерговою для вирішення.

У рамках Години Землі 29 березня в Україні також буде проведено ряд заходів. Так, о 20:30 в Україні згаснуть Луцький замок, Архикатедральний Собор Святого Юра та Ратуша у Львові. Нововолинськ вимкне підсвітку Нововолинської міської ради, житлово-комунального об’єднання та міського Палацу культури, Миргород – міської ради, Млина Здоров’я, а також зовнішнє освітлення у центрі, Вінниця – вежі на Європейській площі, які є головним символом міста.

В Одесі буде вимкнене зовнішнє освітлення Національного театру опери і балету, Спасо-Преображенського Кафедрального Собору, Приморського бульвару, Єкатерининської площі, вулиць Дерибасівської та Пушкінської. Також допомогти мешканцям Одеси та області підвищити екологічну грамотність, у тому числі й у сфері екології думки, переорієнтувати свою діяльність від бездумного споживання до конструктивного творення – покликана серія акцій «Я – розумна людина на Землі!». Програма стартує 29 березня 2014 року о 12:00 в Одеському Палаці моряків на Приморському бульварі, 9.

Дніпродзержинська громадська екологічна організація «Голос Природи» присвятить Годині Землі одразу три вечори: показ тематичного документального фільму «Вислизаючий лід» («Chasing Ice») – про переміщення льодовиків, ток-шоу «Клімат змінюється! Що робити людям?», а також виступ гуртів «На-ра-ЙО-не» та Frozen Breakfast.

Дніпропетровський планетарій 29 березня буде розпочинати свої програми показом безкоштовного фільму «Втрачена темрява», проведе традиційні телескопічні спостереження за зірковим небом та підтримає Годину Землі, вимкнувши світло.
У Києві студенти Національного університету «Києво-Могилянська Академія» організують «зелені» посиденьки, а мережа кав’ярень «Арома Еспресо Бар» проведе кліматичну вікторину за кавою.
Готель Park Inn by Radisson в Донецьку запрошує всіх бажаючих на ряд безкоштовних заходів на підтримку акції – майстер клас з йоги, східних танців, неонове шоу. Під час Години Землі о 20:30 на годину згасне світло в готелі.

Про комплекс заходів, присвячених Годині Землі в Україні, можна дізнатися на сторінці http://wwf.panda.org/eh14/. Відвідайте події у вашому місті, сфотографуйте або зніміть відео та відправляйте нам, щоби ми могли розповісти про ваш внесок у поліпшення екологічної ситуації українцям та всьому світу.

До речі, цього року з проектом Earth Hour Blue міжнародну акцію «Година Землі» підтримає відомий супергерой – Людина-Павук, роль якого у стрічці «Нова Людина-Павук-2» виконує Ендрю Гарфілд, а також актори Емма Стоун, Джеймі Фокс та режисер Марк Вебб. Акція має на меті надихнути звичайних людей стати супергероями для своєї планети. «Я пишаюся тим, що Людина-Павук є першим супергероєм-посланцем, який підтримає Годину Землі. Він демонструє те, що кожен із нас може стати супергероєм, коли усвідомить силу, якою володіє, – говорить Ендрю Гарфілд. – Година Землі – акція, яка вже здобула широкий відгук у всьому світі. Уявіть, що ми можемо зробити цього року за підтримки Людини-Павука». Мета проекту Earth Hour Blue – зібрати кошти для програм із захисту природи в усьому світі.

Година Землі – це більше, ніж година! Це наші прості щоденні дії: вимикати за собою світло і воду, переробляти папір, їздити на велосипеді та багато іншого! Зробіть своє життя «зеленішим» та долучайтеся до акції «Година Землі в Україні»!

Додаткову інформацію можна отримати на сайті:
• Година Землі 2014: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh14/
• Історія Години Землі: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh14/eh_history/
• Матеріали Години Землі: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh14/materials/ – для завантаження доступні банери, фотографії й відеоролики Години Землі та інші матеріали.
• Екологічна карта: www.ecomap.org

За більш детальною інформацією звертайтеся:

Аліна Громова,
Менеджер по роботі з клієнтами SPN Communications Ukraine
Моб.: 067 407 56 35
e-mail: a.gromova@spncomms.com
www.spncommunications.com
Катерина Куракіна,
Менеджер зі зв’язків з громадськістю WWF
в Україні,
Моб.: 095 28 99 822
e-mail: Katya.Kurakina@wwf.panda.org
www.panda.org/ukraine 

Про Годину Землі
Годину Землі було започатковано в Сіднеї у 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. У 2008 році вже більш ніж 50 мільйонів людей в усьому світі долучилися до Години Землі. У 2009 та 2010 роках Година Землі охопила більше 4500 міст у 128 країнах світу на всіх континентах, а у 2011 році ця цифра сягнула 5200 міст у 135 країнах. 2012 рік побив усі рекорди: приєдналися більше 7000 міст у 152 країнах.
Про Всесвітній фонд природи
Всесвітній фонд природи (WWF) – це одна з найбільших та найповажніших незалежних природоохоронних організацій, представництва якої діють у більш ніж 100 країнах за підтримки майже 5 мільйонів людей по всьому світі. Місія Всесвітнього фонду природи – зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме у гармонії з природою, шляхом збереження біологічного різноманіття світу, сталого використання природних ресурсів та скорочення забруднення і марнотратного споживання.

Скачати у форматі doc

Час Земли 2014: сделай свой вклад в будущее Планеты!

В субботу, 29 марта 2014 года, в 20:30, Украина в шестой раз поддержит кампанию «Час Земли», которая яв ляется инициативой Всемирного фонда природы (WWF)! Украина подготовила ряд мероприятий, цель которых – стимулировать интерес общественности к проблеме изменения климата и провести Час Земли интересно и весело. Сегодня свое участие во всемирной кампании подтвердили 34 города Украины, среди которых – Киев, Одесса, Черновцы, Харьков, Львов, Полтава и другие. Давайте объединим свои действия в заботе о планете!

Час Земли – ежегодная международная кампания, организованная Всемирным фондом природы (WWF). Мы призываем всех – частных лиц, учреждения образования, общественные организации, а также коммерческие структуры – выключить свет на один час, чтобы привлечь внимание к вопросу изменения климата и потребления природных ресурсов, объединив «энергетически» все человечество. Час Земли 2014 стремится продемонстрировать правительствам всего мира, бизнес-организациям и обычным людям, что в борьбе за будущее Планеты действовать необходимо прямо сейчас. Каждый из нас способен изменить мир к лучшему!

В этом году WWF в Украине предлагает каждому сделать нечто большее, чем просто выключить свет. На сайте www.ecomap.org укажите экологическую проблему Вашего региона и решайте ее вместе со всей Украиной. Вы также можете присоединиться к решению других вопросов, или просто проголосовать за проблему, если считаете ее важной и требующей первоочередного решения.

В рамках Часа Земли 29 марта в Украине будет организован целый ряд мероприятий. К примеру, в 20:30 в Украине погасят свет в Луцком замке, Архикатедральном соборе Святого Юра и Ратуше во Львове. Нововолынск отключит подсветку Нововолынского городского совета, жилищно-коммунального объединения и городского Дворца культуры, Миргород – городского совета, Мельницы Здоровья, а также внешнее освещение в центре, Винница – башни на Европейской площади, являющиеся главным символом города.

В Одессе будет отключено внешнее освещение Национального театра оперы и балета, Спасо-Преображенского Кафедрального Собора, Приморского бульвара, Екатерининской площади, Дерибасовской и Пушкинской улиц. Серия акций «Я – разумный человек на Земле» призвана помочь жителям Одессы и области повысить экологическую грамотность, в том числе и в сфере экологии мысли, переориентировать свою деятельность с бездумного потребления на конструктивное созидание. Программа стартует 29 марта2014 года в 12:00 в Одесском Дворце моряков на Приморском бульваре, 9.

Днепродзерджинская общественная экологическая организация «Голос природы» приурочит к Часу Земли сразу три вечера: показ тематического документального фильма «Ускользающий лед»  («Chasing Ice») – о перемещении ледников, ток-шоу «Климат изменяется! Что делать людям?», а также выступление групп «На-ра-ЙО-не» и Frozen Breakfast.
Днепропетровский планетарий 29 марта начинает свои программы с бесплатного показа фильма «Потерянная темнота», проведет традиционные телескопические наблюдения за звездным небом и поддержит Час Земли, отключив свет.
В Киеве студенты Национального университета «Киево-Могилянская Академия» организуют «зеленые» посиделки, а сеть кофеен «Арома Эспрессо Бар» проведет за чашкой кофе климатическую викторину.

Отель Park Inn by Radisson в Донецке приглашает всех желающих на ряд бесплатных мероприятий в поддержку акции – мастер-класс по йоге, восточным танцам и неоновое шоу. Во время Часа Земли в 20:30 свет в отеле погаснет на час.

О комплексе мероприятий, посвященных Часу Земли в Украине, можно узнать на странице http://wwf.panda.org/eh14/. Посетите события в Вашем городе, сделайте фото или видео и отправьте нам, чтобы мы могли рассказать о Вашем вкладе в улучшение экологической ситуации украинцам во всем мире.

Кстати, в этом году с проектом Earth Hour Blue международную акцию «Час Земли» поддержит известный супергерой – Человек-Паук, роль которого в фильме «Новый Человек-Паук-2» исполняет Эндрю Гарфилд, а также актеры Эмма Стоун, Джеймси Фокс и режиссер Марк Вебб. Цель акции – вдохновить обычных людей, чтобы они стали супергероями для своей планеты. «Я горжусь тем, что Человек-Паук – первый супергерой-посланник, поддерживающий Час Земли. Он демонстрирует то, что каждый из нас может стать супергероем, осознав, какой силой он владеет, – говорит Эндрю Гарфилд. – Час Земли – акция, которая уже получила широкий отклик во всем мире. Представьте, что мы можем сделать в этом году при поддержке Человека-Паука». Цель проекта Earth Hour Blue – собрать средства для программ по защите природы во всем мире.

Час Земли – это больше, чем час! Это наши простые ежедневные действия: выключать за собой свет и воду, перерабатывать бумагу, ездить на велосипеде, а также многое другое! Сделайте свою жизнь «зеленее» и присоединяйтесь к акции «Час Земли в Украине»!

Дополнительную информацию можно получить на сайте:
• Час Земли 2014: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh14/
• История Часа Земли: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh14/eh_history/
• Материалы Часа Земли: http://wwf.panda.org/uk/campaigns/eh14/materials/ – для загрузки доступные баннеры, фотографии и видеоролики Часа Земли, а также другие материалы.
• Экологическая карта: www.ecomap.org

За дополнительной информацией обращайтесь:

Алина Громова,
Менеджер по работе с клиентами
SPN Communications Ukraine
Моб.: 067 407 56 35
e-mail: a.gromova@spncomms.com
www.spncommunications.com

Екатерина Куракина
Менеджер по связям с общественностью WWF
в Украине,
Моб.: 095 28 99 822
e-mail: Katya.Kurakina@wwf.panda.org
www.panda.org/ukrain
Про Час Земли.
Час Земли был основан в Сиднее в 2007 году, когда 2 миллиона человек выключили свет в своих домах. В 2008 году больше чем 50 миллионов человек во всем мире присоединились к Часу Земли. В 2009 и 2010 годах Час Земли объединил больше чем 4500 городов в 128 странах мира на всех континентах, а в 2011 году эта цифра достигла 5200 городов в 135 странах. 2012 год побил все рекорды: присоединилось больше 7000 городов в 152 странах.

Про Всемирный фонд природы
Всемирный фонд природы (WWF) – это одна из самых больших и авторитеных независимых природоохранных организаций, с представительствами в больше, чем 100 странах, действующая при поддержке почти 5 миллионов человек по всему миру. Миссия Всемирного фонда природы – остановить деградацию природной среды планеты и построить будущее, в котором человечество будет жить в гармонии с природой, путем сохранения биологического разнообразия мира, устойчивого использования природных ресурсов, сокращения загрязнения и расточительного потребления.

Скачать в формате doc

 
Оцінка: 
0
No votes yet