«Генерація Е» та кафедра екології і екологічної безпеки ВНТУ

27-28 вересня 2014 в на базі кафедри екології та екологічної безпеки  відбувся дводенний тренінг з організації еко-проектів за такими тематиками: створення команди, взаємодія; залучення ресурсів; управління проектом; енергетична ефективність. Серед учасників проекту були активісти Вінницьких молодіжних організацій ВЕЛ, BEST, Пласт, Екотопія Поділля, організатори організація УМКА (Українська молодіжна кліматична асоціація) та ін. Окрім цього до участі в проекті залучились студенти екологи нашого університету та студенти і аспіранти інших спеціальностей, також в проекті прийняли участь громадські активісти та держслужбовці БУВР та міської ради Вінниці.

Протягом двох днів природоохоронці розробляли актуальні для Вінницького регіону екологічні проекти та тренувались в різних аспектах їх реалізації: взаємодія з органами влади, громадськими організаціями, громадою та бізнесом.


Загалом тренінг тур проекту «Генерація Е» по містах України організований спільнотою УМКА, направлений на об’єднання та розвиток молодих команд кліматичних активістів, які готові втілювати практичні екологічні проекти та творити місто мрії власними руками.

 

Оцінка: 
0
No votes yet