Повідомлення про помилку

  • Warning: include(/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php): failed to open stream: No such file or directory в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Warning: include(): Failed opening '/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Фронтмен гурту System Of A Down і громадський діяч Серж Танкян про екологічні проблеми

- Чи, по-вашому, є надія виправити усе те погане, що людство заподіяло природі?
- Думаю, що є. Втім, люди звикли жити певним життям, а тому час змінювати власний стиль життя, як би важко й драматично це не було. Але багато хто не готовий це робити - в цьому і є проблема. Я завжди уявляю людину, яка сидить вдома і замовляє піцу - і так щодня. Коробок навколо неї стає все більше, і зрештою місця для піци не залишається, не лишається самої піци, і людини не лишається, бо вона сидить на одному місці...
Це саме те, що робить цивілізація: люди стають лінивішими, ми стаємо споживачами, людина перестає жити в гармонії з природою. Ми навіть гірші за наших попередників: сьогодні люди вважають себе вищими за природу, і тому ми маємо те, що маємо.

Д жерело: група VK "ДОБРІ СПРАВИ"

 

Оцінка: 
0
No votes yet