Екологи-першокурсники на конкурсі «Студентська осінь-2014»

22-23 жовтня 2014 року відбувся традиційний конкурс першокурсників «Студентська осінь-2014». Наш інститут показував власну оригінальну програму останнім, однак виступ був чи не найкращим і точно найоригінальнішим. Цьогорічна тематика всього конкурсу повинна була бути пронизана всім українським. Наші першокурсники здивували всіх тим, що розмістили на сцені частину старого авто (пофарбовану і зроблену як новеньку), на якому «їздили» по Україні, вивчаючи народну творчість. В підсумку, індивідуальні нагороди (грамоти, торти) отримали Калінович Юрій (танець), Поліщук Діана (відео-розповідь про козака на основі особистих малюнків), Ільїна Ольга (танець). Крім того, у нас було багато інших яскравих номерів. Так, на високому рівні танцювальні номери виконували також Горобченко Марина, Мандебура Святослав, Комар Владислав, Красівська Аліна, Бондар Оксана, Козачук Настя, Казакова Ольга, Корінець Микола, Луцький Богдан і Шмунь Маргарита. Севастян Владислава і Рудик Каріна прекрасно заспівали. Ну і, звичайно, потрібно відзначити наших ведучих – хлопців, які «їхали» співаючи на машині – Мандебура Святослав, Корінець Микола і Луцький Богдан.

Нажаль ми не зайняли першого місця, але зал нас підтримував просто неймовірно, і ми можемо пишатись виступом наших першокурсників.

Колектив ІнЕЕК та студенти 1 курсу групи ЕКО-14 висловлюють велику вдячність людям, які допомагали готувати виступ: Печериці Ользі (випускниця ІнЕЕК), Мельник Тетяні (група ЕКО-12), Мандренко Юлії (група ЕКО-14м), Гурбі Дмитру (група ЕКО-12).

Оцінка: 
0
No votes yet