Екокаліпсис — фотомарафон для небайдужих (14 жовтня)

Скучив за чистим повітрям? Боїшся пити воду з крану? Збентежила новина про убивство еколога в Дніпропетровську? Тоді ця акція — для тебе! Приходь у недільний ранок 14 жовтня у вишиванці і стань учасником сюрреалістичного фотосету екологічної тематики. 

План наступний:

• збираємось недільним ранком (точний час та місце зустрічі буде визначено пізніше);
• ділимось на групи та вирушаємо до заздалегідь знайдених екологічних хот-спотів Дніпропетровська;
• професійні фотографи створюють портрети учасників на фоні заводів, труб, сміттєзвалищ, у побуті і на природі; з протигазом, і не тільки :)
• через декілька годин знову збираємось разом та ділимось враженнями. На зустріч приходять екологи-практики Дніпропетровська, яким можна поставити запитання про стан екології міста, які вас цікавлять;
• за деякий час кожен учасник отримує найкращий із знімків, та ставить на аватарку ВКонтакті на наступні 7 днів. Окрім фотки, аватарки міститимуть фразу «Мені не байдуже» та посилання на групу по справі убивства еколога Володимира Гончаренка: http://vk.com/vi_goncharenko

Для того, щоб взяти участь у акції, треба поставити +1 на стіні цієї події. Кількість місць обмежена кількістю фотографів, тому поспішайте бути першим!

Кожен фотограф працюватиме із групою до 5 людей, і зможе в рамках загальної концепції виразити своє бачення.

В результаті: через яскравий та несподіваний образ поширюємо інформацію про наявність екологічної небезпеки в нашій області та про убивство еколога, яке було скоєне після його розслідування.

Чим більше фотографів долучиться до акції, тим більше учасників ми зможемо запросити, і тим яскравішим та ефективнішим стане наш посил.

Якщо все піде добре, на основі знімків цієї фотосесії всі разом ми проведемо тематичну фотовиставку в одному з найбільших торговельних центрів міста.

Для участі у якості фотографа — зв'яжіться з Олексієм: http://vk.com/almozavr
Контактний телефон: 099-714-62-61

Джерело: http://vk.com/ecocalipsis.photo

Кінцева дата показу анонсу: 
Ндл, 10/14/2012
Оцінка: 
0
No votes yet