Еко-тренд: які екологічні товари пропонують українцям в інтернеті

В Україні продовжує розвиватися еко-тренд та використання екологічних товарів. Усе більшої популярності набувають еко-лавки та еко-магазинчики, споживачам пропонують екологічно чисті продукти харчування, еко-горілку та еко-пиво. Магазини й ресторани використовують декор та елементи дизайну в стилі еко. В OLX вивчили, які ще  «зелені» товари та послуги можна придбати.

«Мій дім – моя фортеця!», а сьогодні в тренді сучасні еко-домівки. Причому в продавців зазвичай поняття про екологічність будинку – своє. Це може бути будинок зі зрубу (екологічно чистого матеріалу) чи просто будинок, розташований у лісі або недалеко від лісу. Віддаленість від міста також впливає не ступінь «нешкідливості» будинку для здоров’я. У приміщенні можуть використовуватися нешкідливі матеріали – і будинок також буде вважатися екологічним. А ще можна придбати квартиру в багатоповерховому екологічному будинку: «Євроремонт, картини й квіти в під’їздах! У будинку своя власна котельня. Вологе прибирання під’їздів тричі на день. Закритий двір, що охороняється, з дитячими та баскетбольними майданчиками, лавочки та мангали, ландшафтний дизайн, парковка для велосипедів та авто! Наймінімальніші комунальні платежі!!»  

Якщо не пощастило стати власником еко-будинку, можна обладнати свою «фортецю», використовуючи екологічно чисті матеріали, а також привнісши еко-елементи в інтер’єр. Для освітлення можна використовувати еко-люстри. Плафони таких світильників зроблені з дерева.

Усе більшою популярністю користуються бамбукові меблі та елементи декору. До речі, з бамбуку виготовляють також посуд; бамбук можна знайти в складі постільної білизни, рушників, ковдр і навіть багаторазових дитячих підгузників. «За останні роки бамбук (bamboo) став матеріалом №1 для виготовлення рушників, простирадла та багатьох інших речей. По-справжньому важко повірити, що така м’яка та шовковиста тканина може бути виготовлена з бамбуку», - говориться в оголошенні OLX про продаж бамбукових рушників.

Також цінуються вироби з льону – скатертини, постільна білизна, рушники, декоративні подушки. Натуральний льон не має алергенного впливу на шкіру. Навіть наповнювач для подушки може бути з пресованого льону.

Якщо говорити про наповнювачі, то гречана лузга  сьогодні особливо цінується шанувальниками екологічно чистої продукції. У середньому подушку з наповнювачем з гречаного лушпиння можна придбати на OLX.ua за 100 грн. «… гречана лузга, повторюючи контури голови й шиї, утримує шийні хребці в правильному положенні під час повертання уві сні, компенсує вертикальний тиск на хребет, таким чином, попереджає захворювання хребта (сколіоз, остеохондроз і т.п.). Правильне положення голови покращує дихання, і це зменшує чи усуває хропіння. Завдяки пологій структурі лузги, подушка має ефект кондиціонування та мікромасажу – голова не пітніє, посилюється притік крові до коренів волосся, шкіри обличчя та шиї, у результаті чого шкіра отримує посилене живлення, відновлюється природний блиск і краса. Антистатичність матеріалів та наповнювача перешкоджає накопиченню пилу, що дуже важливо для алергіків». 

  Якщо ви не впевнені в екологічності свого приміщення, можна замовити послугу експертизи будинку, офісу чи ділянки. «Наша мета допомогти людям зберегти своє здоров’я, виявити всі екологічні недоліки в їх приміщенні та надати необхідну допомогу для збереження здоров’я людей. Проводимо аналізи повітря, води, ґрунту, вимірювання електромагнітних полів, вимірювання радіації та інші види робіт у сфері екології помешкання та екологічної безпеки».

 

Окрім того, можна замовити послугу еко-прибирання. В основному мається на увазі прибирання приміщення з допомогою певної техніки або з використанням безфосфатних миючих засобів.

Мами, що піклуються про здоров’я малюків та навколишнє середовище, можуть віддавати перевагу екологічно безпечним іграшкам, замість виробів із пластику. Такими є іграшки з дерева, а також в’язані іграшки. Плюс у тому, що такі іграшки можна замовити в приватних майстрів, котрі створять для дитини унікальний виріб.

У роботі можна використовувати канцелярські товари, котрі можливо віддати на переробку. Доступні еко-ручки, блокнот з папером з бананового листя, скетчбук з обкладинкою с натуральної деревини кедра.

Для повсякденного життя продавці OLX пропонують товари з еко-шкіри: взуття, одяг, аксесуари для мобільних телефонів, портмоне та гаманці. Щоправда, чим еко-шкіра відрізняється від звичайної, автори оголошень не пояснюють.

Товари для краси та здоров’я також можуть бути екологічними. Наприклад, сережки з дерева ручної роботи, косметика, виконана з натуральних інгредієнтів.

Кому замало екологічності в побуті, можна будь-яке свято зробити «зеленим». Усе більш популярними стають весілля в стилі rustic – з використанням природних матеріалів та натуральної колірної гами. Окрім інтер’єрного дизайну, у цьому стилі можна оформити свічки, весільні бокали, подушечки для обручок, запрошення. 

 

Ну а якщо еко-тема вам особливо близька, то можна й бізнес розвивати в цьому напрямку. У Києві на продаж виставлений інтернет-магазин екологічних та органічних товарів. За 49 тис. гривень можна придбати бізнес, що працює з березня 2012 року.

Дорожче обійдеться еко-готель в Криму в Чорноморському районі біля коси  Беляус. Готель зі зрубу на 10 номерів продавець оцінив у $750 тис. «Конкуренції практично немає, а враховуючи унікальність нашого готелю перед іншими – так вона зовсім відсутня. Це дозволяє встановлювати порівняно високі ціни на відпочинок», - стверджує автор оголошення Павло.
 

Оцінка: 
0
No votes yet