Еко-табір під відкритим небом TeslaCamp

АВЕ «Альтернатива» організувала освітньо-розважальну програму «EnergyKids» в рамках TeslaCamp.

З 23 по 25 серпня 2013 на Київщині в Осещині було організовано еко-табір під відкритим небом TeslaCamp, що живився від відновлюваних джерел енергії та заряджав позитивом українських винахідників-новаторів. Автори формату заходу – брати Зінченко (засновники GreenCubator) – намагаються щороку змінювати тему та виміри EnergyCamp. Саме тому цього року вперше було проведено хакатон – конкурс новаторських проектів і рішень у галузі енергоефективності, а також дитяча програма EnergyKids, організована Асоціацією відновлюваної енергетики «Альтернатива».

«EnergyKids» – програма, що дозволяє через гру не тільки дізнатись про відновлювані джерела енергії та «зелені» технології, а й побачити їх в дії. Понад 30 учасників-вихованців київських студій «Винахідник» різного віку були залучені до енергетичного квесту від АВЕ «Альтернатива», до гри «Еко-стежка» від громадської організації «Еремурус», а також хімічно-магічних експериментів та шоу від «Веселої науки». Інші мешканці табору TeslaCamp заворожено спостерігали за розвагами, а іноді і долучалися до них, зокрема акція «СТОП», що вже відбулась у ряді міст України, не залишила байдужим жодного з гостей.

 

 

Яскравим завершенням програми «EnergyKids» став фініш автопробігу з Хрещатику на Осещину під назвою «Час енергетичної незалежності». Діти змогли покататись на електромобілях серійного виробництва та саморобних електричних авто.

 

 

 

В.о. директора АВЕ «Альтернатива» Юлія Малько зазначає: «Програма «EnergyKids» у цьому році – це перший крок до залучення підростаючого покоління до енергетичних новацій. Організатори прагнуть, аби вже за рік-два діти могли також долучатися до хакатону, тільки дитячих проектів, пропонуючи власні рішення в галузі енергефективності. Ми переконані, що такі заходи, як  TeslaCamp не тільки популяризують відновлювані джерела енергії у суспільстві, а сприяють і вихованню екологічно відповідального покоління українців, стимулюють новаторство в Україні і за її межами».

Юлія Мартисенко

Оцінка: 
0
No votes yet