"Еко-мама" або екологічний навігатор для батьків!

9 жовтня 2012 року в прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнезІнформ відбулась презентація унікального видання для батьків «Еко-мама» яке дає вичерпне роз’яснення відносно потенційних загроз здоров’ю дитини, пов’язаних зі споживанням різноманітних товарів та виробів.

Статистика вперто підтверджує, що рівень захворюваності дітей в Україні за останні роки стабільно зростає, і цей сумний факт констатують в офіційних заявах представники від Мінздраву України та ВООЗ.

«Рівень захворюваності дітей в Україні за останні роки стабільно зростає. Перше місце займають захворювання органів травлення, на другому місці захворювання органів дихання і т.д.» - наголосив доктор медичних наук, віце- президент Асоціації «Лікарі Чорнобиля», Ширяєв Володимир. «Причин безліч - від загальних соціально-політичних, до конкретних галузевих і локальних. Безсумнівно, що більша частина нових проблем і загроз здоров'ю це побічний продукт розвитку цивілізації. Полегшуючи і спрощуючи життя мільйонам людей, нові продукти і технології створюють явні і приховані небезпеки для всіх вікових груп, але в першу чергу для найвразливої і найважливішої групи - дітей» - додав він.

Джерело: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-novyny/644-eko-mama-abo-ekologichn...

 

Оцінка: 
0
No votes yet