Документальний фільм "Сміття". Режисер: Кандіда Бреді

«Сміття» - цей фільм є документальним проектом, який покликаний звернути увагу людства на проблему забруднення навколишнього середовища сміттям. Багато замислюються про те, що відбувається з екологією, з забрудненням вод, ґрунтів, цьому присвячуються конференції, обговорення, програми. Всі ці проблеми, безумовно, важливі і грають роль в покращенні життя і здоров'я людей, але мало хто звертає увагу на те, з чим ми маємо справу щодня. Як правило, концентрація уваги доводиться на ті випадки, коли відбувається щось екстраординарне, яке впливає на нашу планету, але хіба достатньо серйозності приділяють тому, ч то кожен день люди створюють кілограми сміття, які не встигають переробляти?

Загроза того, що зовсім скоро планета Земля може стати масштабною смітником цілком реальна, саме тому вчені б'ють тривогу про те, що сміття є таким же нашим ворогом, як і атомна війна або стихійні лиха. Одного разу людство загрузне у власних відходах, і це може статися зовсім скоро. Картина сконцентрована на даній проблемі і являє собою нарізку з інтерв'ю і компетентних думок тих, хто займається цими дослідженнями. Зверніть увагу на слоган фільму: «Якщо ви думаєте, що проблема сміття - це не ваша проблема, то подумайте ще раз».

Ця проста фраза несе в собі глибокий сенс про те, що людській натурі властиво перекладати тягар відповідальності і вирішення проблем на когось іншого: на влади, вчених, політиків і меценатів, але насправді будь-яка проблема може вирішитися на місцях, якщо кожен відчує, що його внесок також важливий. «Сміття» онлайн - це фільм, який притягує увагу до важливої проблеми, тому він заслуговує перегляду і роздуми.

 

Оцінка: 
0
No votes yet