Діти за «зелене» майбутнє

22 червня в Києві в рамках Першого українського хакатону сонячних технологій Sunny Day від Greencubator, АВЕ «Альтернатива» за підтримки Міжнародного благодійного фонду Гарних справ провела семінар-практикум  на тему «Відновлювані джерела енергії».


Учасниками семінару стали діти-біженці (віком від 5 до 12 років) зі східних регіонів країни, які зараз зі своїми батьками перечікують небезпечну ситуацію на туристичних базах неподалік Києва. Незважаючи на обставини, що змусили їх покинути власні домівки, діти лишаються позитивно налаштованими, енергійними і готовими до нових відкриттів, одним з яких для них і виявився семінар-практикум від АВЕ «Альтернатива».


Сергій Верещак, координатор соціальних проектів МБФ Гарних справ, вважає: «Подібні семінари розвивають екологічне мислення дітей, відкривають новий світ відновлюваної енергетики та допомагають осмислювати потенціал існування людства без шкоди собі і навколишньому середовищу. Для того щоб змінити світ на краще, потрібно ще з дитинства зацікавлювати дітей до мирного співіснування з природою».
Діти дізнались, що таке енергія, звідки вона береться та яка різниця між традиційними і відновлюваними джерелами енергії. Семінар-практикум проходив в ігровій формі із залученням тематичних конструкторів, завдяки яким діти випробували і ручний генератор, і вітряк, і сонячну панель, переконавшись власноруч у доступності, простоті і перевагах використання відновлюваних джерел енергії.
На думку Юлії Мартисенко, PR-менеджера АВЕ «Альтернатива», діти є носіями майбутніх змін в суспільстві. «Допоки не зміниться свідомість суспільства і його бачення енергетичних та екологічних проблем, доти буде закритий шлях до енергетичної незалежності країни та її екологічно чистого майбутнього. Думку сьогоденного суспільства, сформовану багаторічними агітаціями за традиційні джерела енергії, змінити важко, проте можливо. Тому ми докладаємо максимальних зусиль для популяризації відновлюваних джерел енергії і для формування «зеленого» мислення у підростаючого покоління».
Семінар-практикум від АВЕ «Альтернатива» завершився традиційною акцією «STOP», в рамках якої діти та їхні батьки сказали «STOP» марнотратному використанню ресурсів та забрудненню навколишнього середовища.

Оцінка: 
0
No votes yet