День енергозбереження SPARE!

У листопаді школярі, вчителі та батьки світу відзначатимуть «день енергозбереження SPARE!», що традиційно святкуватиметься 11 листопада. У цей день у школах мережі SPARE проходять уроки, позакласні заходи та різноманітні акції на тему енергозбереження.

Організатори акції - SPARE (School Project for Application for Resourses and Energy) - запрошують усіх бажаючих - вчителів та учнів українських шкіл - долучитися до акції та разом із учнями свого класу «спекти» святковий пиріг

Як це зробити:

1.Спечіть "пиріг". Рецепт пирога: разом із учнями намалюйте або виріжте велике коло у формі пирога, умовно розділіть його на 4 шматка(сектори) різного кольору. Попросіть учнів з вашою участю визначити які є у Вашій школі проблеми неефективного використання ресурсів, що заважають бути їй енергоефективною; які є рішення цих проблем; що готові для цього робити учні; якої інформації чи ресурсів потребують.

2. Сфотографуйте себе і учнів разом із пирогом(вітаються креативні фото).

3 . До 5 листопада надсилайте на пошту info@sweetosvit.org.ua свої фотографії та невеличкий опис (один абзац) того, як проходила акція "Пиріг енергозбереження" у Вашій школі.

4. Обов’язково вкажіть свою поштову адресу в листі та отримуйте у подарунок календар «Моя енергоефективна школа», який стане чудовим початком на шляху до енергоефективності.

Календар отримують всі школи-учасниці акції. Найбільш активні протягом року матимуть можливість стати пілотними школами проекту «SPARE-hub».

Найкращі фото будуть розміщені в ЗМІ до дня енергозбереження та на сайті sweetosvit.org.ua.

SPARE (School Project for Application for Resourses and Energy) – міжнародний шкільний проект з використання ресурсів та енергії, детальну інформацію ви можете подивитись на офіційному сайті проекту http://spareworld.org/

P.S. В разі виникнення термінових питань ви можете зв’язатись з організаторами по телефону (099)7161154 Катерина або 0501028976 Ольга

Оцінка: 
0
No votes yet