Dell представляє перші результати довгострокової програми 2020 Legacy of Good

Dell представляє перші результати довгострокової програми 2020 Legacy of Good

Київ, 21 липня 2014 - Компанія Dell оголошує про прогрес і нові досягнення в галузі корпоративної соціальної відповідальності, ознайомитися з якими можна в звіті за 2014 фінансовий рік (фінансовий рік 2014 (FY14) Звіт про корпоративну відповідальність).
• Споживання енергії продукцією компанії Dell за останні 2 роки знизилася на 23,2%, що дозволило клієнтам додатково заощадити 449 мільйонів доларів США;
• Завдяки програмі підвищення продуктивності праці Dell Connected Workplace компанія змогла на 6700 тонн скоротити викиди парникових газів, що еквівалентно викидам вуглекислого газу автомобілем, вчинила подорож довжиною 25744000 км;
• 590 тисяч дітей в країнах, що розвиваються отримали підтримку Dell в 2013 році.

Звіт розповідає про перші досягнення, які компанія здійснила на шляху до орієнтирів, позначеним компанією минулої осені в довгостроковій програмі 2020 Legacy of Good . За допомогою даної програми компанія Dell має намір вносити стійкий внесок в охорону навколишнього середовища, покращувати якість життя людей в усьому світі і сприяти процвітанню своїх клієнтів.
Програма містить багатообіцяючі довгострокові плани з випуску нових продуктів Dell, освоєнню нових технологій і розвитку суспільства. У рамках програми компанія Dell оцінює внесок, який її клієнти вносять в охорону навколишнього середовища. У програмі намічена 21 мета, яку Dell збирається досягти до 2020 року. У число ключових цілей входять: скорочення енергоспоживання всіх продуктів, що випускаються Dell на 80% в порівнянні з поточними показниками; перехід до екологічній упаковці, на 100% складається з матеріалів, що переробляються; застосування своїх технологій і досвіду для оснащення сучасними технологіями трьох мільйонів дітей у країнах, що розвиваються.
«Підприємницький дух і сміливість компанії в постановці великих цілей на довгострокову перспективу змушують нас шукати інноваційні способи вирішення проблем і вносити позитивні зміни, - прокоментувала Тріша Томпсон (Trisa Thompson), віце-президент Dell з корпоративної соціальної відповідальності. - Я пишаюся нашими першими досягненнями на шляху реалізації плану 2020 Legacy of Good і тими позитивними результатами, які змогли отримати наші клієнти, співробітники та спільноти по всьому світу, а також нашим внеском в охорону навколишнього середовища ».
Основні досягнення компанії Dell в рамках програми 2020 Legacy of Good
• Протягом останніх 2 років енергоспоживання продуктів Dell знизилося в середньому на 23,2%, а серверів - приблизно на 50%. Клієнти, які придбали продукти Dell в 2014 фінансовому році, мають можливість заощадити 449 мільйонів доларів США за рахунок більш економічного енергоспоживання продуктів протягом їх повного циклу експлуатації в порівнянні з тими, хто придбав аналогічні продукти в 2012 році. Завдання компанії - до кінця 2020 скоротити енергоспоживання продуктів, що випускаються на 80%.
• Програма Connected Workplace допомогла компанії Dell скоротити викиди парникових газів в минулому році на 6700 тонн, що еквівалентно викидам вуглекислого газу автомобілем, вчинила подорож довжиною 25744000 км. Різні варіанти гнучкого робочого графіка, розроблені в рамках даної програми, сприяють підвищенню продуктивності праці співробітників і допоможуть компанії Dell заощадити 12 мільйонів доларів США в поточному році. У програмі Connected Workplace офіційно беруть участь приблизно 20 000 співробітників або близько 20% всього штату компанії Dell. Таким чином, завдання по залученню для участі в програмі кожного другого співробітника Dell до 2020 року виконана майже наполовину. Ще 20% співробітників або використовують інструменти програми, або беруть у ній неофіційне або нерегулярне участь. Широкі можливості для співробітників дозволили Dell зайняти третє місце в рейтингу роботодавців Топ 100 компаній пропонуючи гнучкі Вакансії У 2014 журналу Forbes.
• Dell скоротила викиди парникових газів своїх заводів і в результаті проведення логістичних операцій на 8%. Щоб переробити ці вісім відсотків вуглекислого газу, людям довелося б посадити 1,9 мільйона дерев - що приблизно в 73 рази більше кількості дерев в Центральному парку Нью-Йорка. Досягти цього вдалося завдяки використанню більш екологічної упаковки, більш екологічних видів транспорту (морських судів) і збільшенню обсягів купівлі відновлюваної енергії, яка сформувала 35% від загального обсягу спожитої електричної енергії Dell (торік обсяг придбаної відновлюваної енергії склав 23% від загального обсягу). До 2020 року Dell планує скоротити на 50% викиди парникових газів заводів і в ході проведення логістичних операцій.
• Dell є лідером програм диверсифікації постачальників. У 2014 фінансовому році Dell збільшила обсяг закупівель у компаній, які є учасниками таких програм, до 4,1 мільярда доларів США (у порівнянні з 3,44 мільярда доларів США в 2013 фінансовому році). Dell продовжує залишатися учасником ініціативи Billion Dollar Круглий стіл та укладати контракти з компаніями-постачальниками, що належать жінкам і меншинам.
• Dell допомагає дітям: надає їм новітні технології і знання і надає фінансову підтримку в тих областях, в яких компанія найбільш компетентна. Торік тільки за допомогою програм дитячого розвитку та боротьби з онкологічними захворюваннями Dell надала допомогу 590 тисячам дітей. Dell прагне допомагати людям, які проживають без постійного електропостачання. Так, в 2013 р. Dell разом з партнерами вперше запустила в Африці два комп'ютерних класи на базі сонячної енергії, оснащених енергоефективними робочими станціями Dell Wyse. Ці класи надають африканським дітям доступ до сучасних технологій і навчальних матеріалів. Дані комп'ютерні класи всього обслуговують 434 учня і понад 50 викладачів; тисячі інших людей також мають доступ до цих класів.
Повна версія звіту Звіт про корпоративну відповідальність доступна за посиланням www.dell.com / crreport.
Посилання на додаткові матеріали
• FY14 Звіт про корпоративну відповідальність
• Спадщина Dell, Доброї плану

Dell в соціальних мережах:
http://www.facebook.com/Dell.CIS
http://twitter.com/Dell_Ukraine

Про компанію Dell

Компанія Dell враховує побажання своїх замовників і пропонує інноваційні технології та послуги, відкриваючи нові можливості домагатися більшого (The Power To Do More). Більш детальну інформацію см. на сайті www.dell.com.
Контактні дані для медіа:
Андрій Сівенюк Dell +380 (44) 390 5990 Andrey_Sivenyuk@dell.com

Анна Кузнецова СІМ Комунікації +380 (44) 500 7780 annapr@7com.com.ua

Оцінка: 
0
No votes yet