Chevrolet представив новий електричний кросовер Bolt за 30000 $

У Детройті, на стенді Chevrolet крім другого покоління Volt красується новий концепт електрокара Bolt, вартістю від 30 000 доларів США, який дуже схожий на свого конкурента - BMW i3.

Якщо його схвалять у виробництво, автомобіль, долаючи 320-кілометрову відстань на одному заряді акумулятора, зможе запропонувати значний прорив у технології електричних транспортних засобів.

За словами представників Chevrolet, Bolt EV демонструє "бачення брендом доступного повністю електричного транспортного засобу, з великим діапазоном руху". Представлений на автосалоні концепт в загальних рисах відображає виробничі рішення технологій, призначених для електрокарів.

Автовиробник прагнув зробити електрокар якнайдешевше, щоб він став привабливішим для споживачів. Бос General Motors Мері Барра сказала: "Bolt - електричний транспортний засіб для всіх. Він повинен підняти планку для електромобілів".

Барра додала, що проект заснований на уроках, витягнутих з вже існуючих автомобілів Spark EV і плагін гібрида Volt. "Це не науковий експеримент, це електричний кросовер для реального світу, призначений для повсякденного водіння. Він показує наш досвід у цій галузі і буде продаватися у всіх 50 штатах США і на окремих ринках всього світу".

Для максимального збільшення салону, чотиримісний Bolt має короткі передній і задній звиси. А легкі матеріали, такі як алюміній, магній, вуглеволокно і тканинна сітка в якості арматури, покликані знизити споряджену масу. Кросовер має також активні аеродинамічні пристрої, наприклад, задні крила.

Завдяки різним режимам водіння, що змінює налаштування педалі акселератора, дорожній просвіт і жорсткість підвіски, Bolt EV може ефективно використовуватися як в щоденних поїздках, так і недільних подорожах. Автомобіль також підтримує швидкий зарядний режим. Правда, немає ні слова про те, як довго доведеться заряджати акумулятор.

Усередині концепт має 10-дюймовий сенсорний екран, який може працювати в парі зі смартфоном і додатком Bolt EV Connect, що передбачає використання смартфона в якості брелока дистанційного керування і дозволяє паркувати автомобіль без водія.

Оцінка: 
0
No votes yet