Балога пояснив, як можна викорінити проблему сміття на Закарпатті

 «Проблема із сміттям є усюди, де місцева влада не хоче цьому приділяти увагу. Не потрібно боятися казати, що в місці, де Ви живете чиновники не хочуть, аби місто було чисте. Люди, судячи з пакетів, склали сміття, а от вивезти його хтось повинен, хтось за цим повинен слідкувати», – відреагував Балога на світлини, розміщені одним з його читачів, на яких зафіксовано «тижневі наслідки» фестивалю Гуцульська бринза.

«В Мукачеві із цим все в порядку, бо там міська влада не думала про свою кишеню, і не блокувала підприємців, що хочуть очистити місто від сміття, як ми бачимо це в Ужгороді, де люди страждають від сміття так само. А прозоро запросила компанію «АВЕ», що професійно займається збором сміття, і в Мукачево сміттєвої проблеми немає. І якби у Рахові Громадяни цієї славної закарпатської землі відчули, що це їхня земля, то вони б примусили свою місцеву владу повчитися досвіду в міського голови Мукачева Золтана Ленд'єла. І тоді в них такого із сміттям би не було. :)», – додав політик.

А тоді поділився власним досвідом: «І хочу, в тому числі, і з урахуванням власного досвіду, як багаторічного Мукачівського міського голови, дати чітку відповідь на запитання: «Невже так важко його прибрати, але на превеликий жаль, ніхто на місці такими питаннями не займається, а якщо й займається то вибачаюся за таку репліку «із значним заторможенням»! Коли ми викорінимо таке ганебне ставлення до навколишнього середовища». Не важко. А викорінимо тоді, коли Ви, побачивши це, згадаєте, що Ви Громадянин, і особисто звернетеся з цією вимогою безпосередньо до керівника міської влади. Впевнений, що і сміття негайно приберуть, і в подальшому, аби не було соромно отримувати такі вимоги від громадян, міський очільник більше не допустить подібного сорому там, де його обрала громада».
  
Наостанок Балога звернувся до читача: «Почніть з себе Анатолію. Cтаньте Громадянином. Не бійтеся ним бути. І тоді ми разом із Вами зробимо наше рідне Закарпаття кращим, а так само кращою і нашу Україну».

Джерело: mukachevo.net

Оцінка: 
0
No votes yet