Повідомлення про помилку

  • Warning: include(/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php): failed to open stream: No such file or directory в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Warning: include(): Failed opening '/opt/www/eco.com.ua/data/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') в eval() (рядок 1 із /opt/www/eco.com.ua/data/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Apple розширює свою діяльність в сонячній енергетиці

За декілька останніх років компанія «Apple» здійснила справжній «зелений переворот».  Після того, як вона отримала «D» в доповіді Грінпіс «How Green Is Your Cloud» в 2011 році, яка оцінює компанії за чотирма критеріями - прозорість енергетики, розміщення інфраструктури, енергоефективність, використання відновлюваної енергетики та її популяризація - було оголошено, що компанія забезпечуватиме свої енергетичні потреби на 100 % за допомогою відновлюваної енергії.

Apple стверджує, що зараз вони повністю забезпечують всі свої центри обробки даних, які, до речі, є дуже енергозатратними, а також 94 % всієї діяльності компанії за допомогою відновлюваних джерел енергії. Згідно з останньою доповіддю Грінпіс, Apple досягла найбільших успіхів у поліпшенні прозорості енергетики, внутрішніх зусиллях щодо збереження енергії, а також у використанні та популяризації відновлюваних джерел енергії.
Ключові аспекти діяльності Apple по захисту навколишнього середовища останнього часу:
- Apple забезпечує всі центри обробки даних, в тому числі нову будівлю в Ріно, штат Невада, відновлюваними джерелами енергії на 100 %, а частка використання відновлюваної енергетики в корпоративних кампусах і центрах обробки даних компанії складає 94 %
- Apple починає будівництво нового кампусу в Купертіно, який стане прикладом енергоефективного «зеленого» будівництва
- Apple запускає пробну програму Clean Water Program для збільшення повторного використання води
- Apple представляє новий Mac Pro, для якого потрібно на 74 % менше алюмінію і сталі, ніж для його попередника
- Apple запускає Supplier Environment, Health, and Safety (EHS) академію для розширення резерву кваліфікованих EHS менеджерів і т.д.
Слідуючи заданому темпу, Apple оголосила на цьому тижні про будівництво третьої сонячної установки, яка, як очікується, буде завершена до 2020 року. Проект потужністю 17,5 МВт обійдеться компанії, за очікуваннями, в 55 млн. доларів і створить, щонайменше, 75 робочих місць в даній області. Нова сонячна установка буде розташовуватися поблизу Клермонта, штат Північна Кароліна, і приєднається до ще двох установок, які були побудовані в 2012-2013 роках і використовують технологію SunPower.

АВЕ «Альтернатива» за матеріалами renewableenergyworld com и apple com

Оцінка: 
0
No votes yet