22 січня 2014 р. м.Київ. Науково-практичний семінар «Новий спосіб мислення в епоху обмежених ресурсів»

22 січня 2014 року у місті Києві відбудеться науково-практичний семінар «Новий спосіб мислення в епоху обмежених ресурсів». Семінар організований з метою розширення платформи для спілкування та співпраці, об’єднання думок та зусиль різних гравців енергетичного ринку. Програма семінару передбачає висвітлення питань, що стосуються обмеженого споживання ресурсів та екологічно чистої енергії, екологічних мислення та культури, ролі інновацій в Україні. Більш детально експерти зупиняться на розгляді можливих сценаріїв споживання енергії у майбутньому, технічних рішень збереження енергії , необхідності моніторингу сектору енергетики на глобальному рівні та ін.

До програми заходу включені презентації випускників Шведського інституту (SI) та ключових українських та іноземних експертів. Серед спікерів семінару: Маркус Боман, менеджер програми обміну талантами (Шведський інститут), В'ячеслав Соловйов, професор (Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Доброва, НАН України), Іван Кульчицький, президент  ГО "Агенція Європейських Інновацій", Юрій Нікітін, професор, координатор START проекту «Підвищення співпраці ЄС - Україна у сфері надтвердих матеріалів»  (Інститут надтвердих матеріалів НАН України), Віктор Шовкалюк, директор департаменту Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України та інші.

Партнери заходу: Державне агентство України з питань науки, інновацій та інформатизації України, ГО «Агентство європейських інновацій», Асоціація відновлюваної енергетики «Альтернатива», Шведський інститут (SI).

Науково-практичний семінар «Новий спосіб мислення в епоху обмежених ресурсів» відбудеться у приміщенні Держінформнауки за адресою: бул. Т. Шевченка, 16, актовий зал 22 січня 2014 року з 10.00 до 18.00.

Участь у семінарі безкоштовна. Вхід за запрошеннями.

Деталі за телефонами:

Олег Дімітрієв – (067)406-10-99 (dimitr@isp.kiev.ua)

Петро Смертенко –  (050)312-57-90 (petrosmertenko@mail.ru, smertenko@isp.kiev.ua)

Юлія Колченко  (yuliya.kolchenko@yahoo.se)

Кінцева дата показу анонсу: 
Чтв, 01/23/2014
Оцінка: 
0
No votes yet