10 заповідей екосексу від Грінпісу

Кращі друзі природи, безкомпромісні захисники навколишнього середовища – ґрінпісівці розробили звід правил для «екосексу».

Їхнє гасло: «Бути «зеленим» — дуже еротично!». Усім, хто хоче зробити нашу планету кращою, ґрінпісівці радять займатися «природним» сексом.

Отже, під час занять коханням ґрінпісівці рекомендують:

1. Вимикати світло, щоб не споживати електроенергію марно. Любиш бачити партнера та спостерігати за інтим-процесом? Тоді займайся сексом вранці або вдень.

2. Вживати лише природні афродизіаки. Плоди пристрасті повинні бути чистими, без хімічних добавок. А це означає, що при вживанні апельсинів, грейпфрутів, розмарину, кориці тощо (тобто найпоширеніших афродизіаків) треба переконатися, що вони виросли без застосування добрив, пестицидів і не є генетично модифікованими.

3. Забути про морепродукти як про стимулятори лібідо. Адже моря спустошуються із жахливою швидкістю.

4. Полюбити секс на природі! Наприклад, у власному саду або на дачі. Але тільки за умови відмови від хімікатів і добрив.

5. «Любов по другому колу». Доволі дивна заповідь, що передбачає повторне використання презервативів і сексуальних іграшок. На думку ґрінпісівців, для збору допоміжних інтим-штучок у спальні повинні стояти спеціальні ємності.

6. Використовувати екологічну змазку. Ґрінпіс пояснює: вона повинна бути на основі води, а не нафти.

7. Сексуальні іграшки теж повинні бути з екосировини. Це правило від «зелених» свідчить: раб пристрасті, але не нафти!

8. Берегти воду. Тому приймати ванну або душ партнери повинні разом. Адже в більшості країн третього світу населення позбавлене питної води.

9. Інтим тільки на еколіжку! Останнє, за порадами ґрінпісівців, не повинне бути виготовлене з цінних порід дерева, що внесені до спеціального Реєстру.

10. Займатися коханням, а не війною! Мабуть, це найактуальніша порада від «зелених».

Джерело: http://www.sexygreen.com.ua/ua/news/?news_id=1233

Оцінка: 
0
No votes yet