Біля житлових будинків на Осокорках у Києві знайшли звалище ртутних ламп

Фото: Анна Сандалова via facebook
На Осокорках невідомі влаштували звалище з люмінесцентних ламп, що містять ртутьНа Осокорках невідомі влаштували звалище з люмінесцентних ламп, що містять ртуть
В безпосередній близькості від житлових будинків на масиві Осокорки в Києві невідомі викинули велику кількість люмінесцентних ламп, які містять ртуть. Про це повідомила активіст депутат фракції Самопоміч Ганна Сандалова у своєму Фейсбуці.
Наглядові органи – Департамент благоустрою КМДА, поліція Дарницького району, управління Держслужби з надзвичайних ситуацій - були повідомлені головою Дарницького району Геннадієм Сенцовим про цей випадок.
Поліція обстежила місце звалища з небезпечними відходами на Осокорках. За результатами перевірки відповідне звернення було направлено заступнику голови КМДА Петру Пантелеву.
За інформацією Сандаловой, це звалище знаходиться там з 25 січня 2016 року, і складність для розслідування полягає в тому, що небезпечні випари вже вивітрилися. Поліція відкрила кримінальне провадження, зазначила депутат.
Сміттєві звалища в Україні займають 2% всієї території країни. За оцінками заступника міністра екології Світлани Коломієць, темпи зростання територій, необхідних для звалищ, становлять серйозну проблему для України.